| anonim_4396 a întrebat:

Ati iubit vreodata o persoana care sa nu stie ce vrea?
doare chestia asta tare vise,amagiri, iluzii

http://www.youtube.com/watch?v=FyVBoY7-Y_Q

2 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna! da din pacate raspunsul meu este da! am iubit pe cineva care nu stia ce vrea si acest cuvant le cuprindea pe toate :nici de la viata nu stia ce vrea,nici de la el,nici macar de la relatia noastra! sti care este ironia sortii? credeam ca isi va reveni,ca isi va da seama de ce avut,pot spune din toata inima ca l-am iubit din tot sufletul meu,dar daca nu ma pretuit cand ma avut,acum chiar ca este prea tarziu,nu mai are rost nu mai sunt sentimente,nu mai simt nimic decat ura si repros (reprosul catre mine,caci l-am iertat de foarte multe ori desi nu merita )si da doare foarte tare la momentul acela,dar dupa cum este zicala "timpul le vindeca pe toate "dar cicatricele ne raman mereu in suflet orice ar fi! eu sunt sigura ca daca ai fost dezamagita, ranita, amagita, va rasari soarele si pe strada ta intr-o buna zi, vei vedea! mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista persoana care sa nu fi fost dezamagita de persoana iubitastraight face
E greu sa iubesti pe cineva care pur si simplu nu stie ce vrea...te doare cand incerci sa il/o intelegi, dar degeabastraight face
Oricum, toate trec...chiar daca raman in amintirile noastre, trebuie sa ne gandim la ele ca la o lectie/experientastraight face
happy