| volgian a întrebat:

Ati patit vreodata sa fiti prinsi de parinti in timp ce o faceati? ce s-a intamplat? happy

5 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Salut. Nu n am fost prins niciodata, deoarece cand am treaba cu o fata imi sun parinti si le zic care e treaba si le zic sa ma intarzie sau sa plece de acasa. Si asa totul decurge foarte bine fara batai de capwinking
Succes.
Ciaohappy

| CristinaElena96 a răspuns:

@ turcudenis99, nu stii ce e ala prezervativ si ai facut-o de 5 ori l-) laughing
nu, nu mi s-a intamplat pentru ca nu mi-am inceput-o si sincer ar fi un lucru supe rusinos

| anaaa13 a răspuns:

Pe noi ne-a prins mama prietenului meu.laughing)
eu una m-am ascuns sub plapuma,dar ma rog, erau o gramada de lucruri insirate prin camera, hainele mele etc.
am avut noroc ca maicasa nu a zis nimic si a plecat pana undeva ca sa ne lase sa ne impacam and stuff laughing

| anca174 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat sa ma prinda. mi s-a intamplat in timp ce faceam sa vrea sa intre in camera (mama, frate0 noroc ca era usa incuiata smug oricum mi-a fost putin rusine.
Mi s-a intamplat sa intre un prieten peste noi dar eu eram deja in pantaloni si sutien iar prietenul era cu maieul pe el. totusi a fost destul de penibil si asa happy

| turcudenis99 a răspuns:

Da de 5 ori. odata de matusa, odata de sora mea, odata de mama, de doua ori de tata. de fiecare data in afara de data cu matusa au inchis imediat usa si s-au retras da cu matusa a fost altfel... a venit la mine la scoala si a spus la tota scloala e impotriva relatiei am fost tare rusinat. funda ca n-am nici una