| davy41620 a întrebat:

Ati fost prinsi vreodata de parinti in timp ce va uitati la filme pentru adulti sau la imagini de genul, daca da cum au reacrionat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-au tăiat-o cu toporul. Practic m-au castrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deoarece mă uitam de obicei târziu, după ce părinții mei adormeau. :-P

| SetYourselfFree a răspuns:

Da.ma uitam cu o prietena si mama i-a zis mamei sale laughing

| DelutaTheMary a răspuns:

Nu. Ma prins cand imi faceam o laba. Na reacționat in niciun fel, probabil pentru ca eram cu prietenul in camera. Dupa asta nu a mai zis nimic. Probabil nu stia ce sa faca cu mine.