| x2gk9r a întrebat:

Ati patit vreodata sa va jurati pe cineva ca fumati si dupa un timp sa va reapucati din nou, s-a intamplat ceva?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa te juri pe cineva pentru prostiile tale?

| dullcat a răspuns:

Buna.Ai mai pus aceasta intrebare.Mama ta nu va pati nimic.Dar in locul tau as renunta la a mai folosi expresia,, jur pe persoana cutare" deoarece suna foarte urat in vorbire.

| sammie a răspuns:

De ce te-ai apuca din nou? Ar trebui să fii fericit că ai scăpat de porcăriile alea!

| x2gk9r explică (pentru sammie):

Din cauza stresului...

| sammie a răspuns (pentru x2gk9r):

Ia niște pastile pentru fumat. Ca să te facă să scapi definitiv de ele. Deci tu vrei să-mi spui mie că-ți pui viața în pericol din cauza stresului? Poți să-mi explici de unde vine stresul? Poate te pot ajuta cumva.

| Celula44 a răspuns:

Nu, dar stai cam prost cu viciile si taria, cred ca de aia te simti prost rolling on the floor