| RAY a întrebat:

Ati patit vreodata sa va indragostiti de cineva cu care ati conversat doar online?

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

Cam 2 ani si ceva! Tot amana sa ne vedem, diverse motive... pierdere de timp dar atunci, mi-a fost benefica perioada, eram plecat si in strainatate, altcumva trecea timpul!

30 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Da! Si totul a fost o mare minciuna, din partea ei! Totul, nume, poze! Cu exceptia vocii! Ce teapa...

| RAY explică (pentru maradi3):

Te cred, stiu cum e, cat timp ai pierdut cu ea?

| RAY explică (pentru maradi3):

Trist man, rar o fata serioasa in ziua de azi, eu aici pe TPU am vb cu una 2 ani ca apoi sa aflu ca avea iubit, na nu eram iubiti dar putea sa imi spuna asta numai imi pierdeam timpul aiurea, si vorbeati des?

| maradi3 a răspuns (pentru RAY):

Zilnic sau aproape!

| RAY explică (pentru maradi3):

Sincer nu inteleg ce castiga fetele astea facand asta, le place sa minta, sa-si bata joc, le provoaca placere, 2 ani e ceva man, pacat de timpul pierdut, ai mai incerca asa ceva acum?

| maradi3 a răspuns (pentru RAY):

Vorba aia, cine s-a fript o data, sufla si-n iaurt! happy

| RAY explică (pentru maradi3):

Bravo tie ca ai invatat ceva, dar incredere in fete mai ai?

| maradi3 a răspuns (pentru RAY):

Spre deloc...

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Despre cine e vorba?

| RAY explică (pentru mentholinks):

Despre o mandruta virtuala

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Eu mănânc săpun mereu, și când îl mănânc îmi provoacă orgasme în stomac, e vorba despre mine, mă, keep calm. Hai la o țâgară specială, fac cinste.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Iarto doamne ca nu stie ce spune, nu-i doresc raul, a fost candva in inima mea

| maradi3 a răspuns (pentru RAY):

Cam 2 ani si ceva! Tot amana sa ne vedem, diverse motive... pierdere de timp dar atunci, mi-a fost benefica perioada, eram plecat si in strainatate, altcumva trecea timpul!

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu,doar am fost interesat de anumite fete cu care m-am intalnit ulterior in viata reala.
Mai departe povestea nu isi are rostu.
Dupa mine, o interactiune online nu trebuie sa tina mai mult de o saptamana.
Daca ma indragostesc de o persoana cu care conversez fara sa ma vad cu ea, ar suna la fel de penibil cum ar suna sa faci copii virtuali...

| Speed99 a răspuns:

Da' chiar ba Ray, ai patit vreodata asta? Oh stai ca mi-am amintit, cu Yasmin, huh? C:

*uuu wut a fucken low-blow would u look at that m8*

| RAY explică (pentru Speed99):

Am patit de multe ori asta dar nu fata de yasmin

| Satango a răspuns:

De câteva ori. Cea mai "serioasă" a durat 2 ani, în care conversam, dar nu ne-am numit niciodată iubiţi, cred că ne era frică... (Aici sunt mai multe detalii). Chiar dacă nu eram, vorbeam mai deschis decât nişte iubiţi.
Sfârșitul s-a ajuns la comun acord, realizând că ne facem rău.
Cred în oarecare măsură în astfel de relaţii, odată ce devine şi real.
Mai greu să mă îndrăgostesc acum...
Poate e totul de dragul artei...

| RAY explică (pentru Satango):

Pacat ca nu v-ati cunoscut real, 2 anii e ceva

| CdeMetal a răspuns:

Doar am simpatizat.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Mereu pățesc asta. Dar bine că tot de la plictiseală.

| Elide a răspuns:

Nu,niciodată Ray, dar eu nu cred că e posibil așa ceva.

| RAY explică (pentru Elide):

Ai avut vreodata o relatie la distanta?

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Nu.oricum aceste relații sunt sortite eșecului! sad

| RAY explică (pentru Elide):

Posibil ca da, dar de ce esti trista?

| Eduard196 a răspuns:

Mi s-a intamplat

| Sulty_Mihai_1986 a răspuns:

Da, de modul cum gandeste persoana respectiva

| RigorMortis a răspuns:

Da, am pățit și sunt intr-o relație cu acea persoana de un an și cinci luni dintre care 8 luni a fost relație la distanță

| RAY explică (pentru RigorMortis):

Frumos la cati km si cat timp ati vb online?

| RigorMortis a răspuns (pentru RAY):

535 de km, am vorbit destul de puțin online pana sa ne dam seama ca vrem sa fim împreuna

| SnaKe342 a răspuns:

Genny a patit!