| LuminitaRoz a întrebat:

Ati patit vreodata ca dupa ce iubiti pe cineva din tot sufletul, cand in sfarsit il uitati sa nu mai puteti fi indragostiti de altcineva?straight face MIe una imi e dor sa mai fiu indragostita.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Literatura proasta.O dragoste nu se uita. Daca a fost uitata inseamna ca nu a fost dragoste.

| LuminitaRoz explică (pentru neutrino):

Unde am scris gresit?happy

| neutrino a răspuns (pentru LuminitaRoz):

Continutul are probleme, nu forma.

| spi a răspuns:

Cred ca ai fost foarte indragostita tu in clasa a 5 a. posibil sa fi si suferit foarte mult.servetelele tale sunt martore la cate lacrimi au sters, nu? cred ca sunt martore la cacatul pe care il faci si apoi il dai pe la gura

| spi a răspuns:

Cred ca ai fost foarte indragostita tu in clasa a 5 a. posibil sa fi si suferit foarte mult.servetelele tale au fost martore la cate lacrimi au sters, nu? cred ca au fost martore la cacatul pe care il faci si apoi dai cu el pe la gura

| k1NNNdeR a răspuns:

Da.E foarte neplacut.Acum nu mai am ochi pentru altcineva.E asa ciudata dragostea asta...