| Fuck off a întrebat:

Ati pleca pe o insula pustie. cu iubita/ul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca ma satur de sex si mor de foame

24 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, oooo asta e marele meu vis, normal ca as pleca pe o insula pustie cu iubitul, unde sa fim numai noi 2, sa ne iubim in voie...hee hee

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Oricand la orice ora.Bafta!

| Ririru a răspuns:

Eu da, ca sunt fata. Nu cred ca baieti ar pleca. rolling on the floor

| Ririru a răspuns:

@ CHINEZU097, ala numai are persoana iubita.rolling on the floor)

| shtephie a răspuns:

Da:X Foarte romantic :X
Trebuie sa luam un cutit, crema protectoare, chibrituri laughing Pt a ne descurca, acolo mananci peste si fructe happy
Este visul fiecarei persoane sa fie singuri cu persoana iubita pe o insula pustie:X

| Damian a răspuns:

Nu

| Stefania a răspuns:

Dalove struck, dar apoi sa ne intoarcemlaughing

| Kittynika a răspuns:

Daa love struck

| marla a răspuns:

Sa spun asa. sa plecam de bunavoie, oricum pana la sfirsit cineva va ceda si va vrea inapoi acasa, dragostea de parinti, frati/surori, rude, prieteni te trage inapoi chiar daca dragostea e ft puternica sa zicem. rau ca tu nu ai precizat pe cat timp, ca daca e pe un anumit timp raspunsu' meu n-are sens, dar daca sa fie sa nimerim pe o insula, atunci as fi fericita dar cum exista 2 parti a oricarui lucru si eveniment as fi si fericita si trista. cred, mi-ai inteles ideea)

sigur as pleca. pe un anumit timp care sa ne convina la ambii ))

| Gosh. a răspuns:

Evidentbatting eyelashes

| Byankaa66 a răspuns:

Daaaaa normal day dreaming :X

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Pai logic.de ce nu? Daca simti ca il iubesti cu adevarat de ce sa nu incerci! In dragoste orice este posibil!

Deci chiar as face'o.de ce nu?:*

| Armyanka a răspuns:

Nu.Nici nu am iubit și nici nu vreau sa am... urăsc dragostea!

| GymClass a răspuns:

Sa fie net si mancare la discretie si-s deja pe insulalaughing

| A.be.ce a răspuns:

Cu siguranta! Cine nu ar vrea o calatorie de genul asta?hee hee

| CHINEZU097 a răspuns:

CherryPie sa stii ca si baieti ar pleca da cu macar 3 fate aaaaaaahhhhh ce vremuri ar trai

| диDяEﻉд a răspuns:

Toti tinerii viseaza la astawinking in special euhee hee dar visul vis ramane oh go on

| Fluffy a răspuns:

Ce romantic :X

| Fuck off explică:

Credeam ca doar eu vreau blushing

| Fuck off explică:

Anonim- pentru tine o facem de 3-4 zile, nici sa nu te plictisesti, nici soarele sa nu te arda. dar de sex nu stiu daca o sa te plictisesti. daca esti baiat mai iti iei si 2-3 fete. si o sa mai vrei sa stai. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAAAAAAAlove struck numa sa avem papa si prezervativerolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohh da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleah >.> Ce dracu sa facem pe o insula pustie? sex cateva saptamani sau zile pana ne saturam dupa aia? de unde mancare? vanam sau ce.de unde apa? bem din ocean ca sa turbam...si dupa aia toata ziua in afara de sex ce sa facem ne uitam la soare pana facem insolatie!? Doamne unii raspund fara sa gandeasca