| Rapu a întrebat:

Daca ai pleca pe o insula pustie care ar fi cele 3 lucruri care le-ai lua cu tine. Cele mai ingenioase raspunsuri primesc >funda:

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Eu as lua cu mine : 1. telefonul mobil,(daca ar fi posibil sa nu se deskarce niciodata)
2. pe iubitul meu : ca sa fim singuri, ca in filmul "Laguna Albastra":X
3. as lua un magazin cu provizii (Carrefour), l'as skoate din temeliilaughing.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O carte, un pachet de tigari si pe soacra-mea (trebuie sa faca cineva de mancare, nu?).

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu as pleca niciodata pentru totdeauna pe o insula pustie. In primul rand pentru ca mi-ar fi foarte greu sa ma despart de familia mea si in al doilea rand pentru ca mi-ar fi dor de locurile mele natale. Niciodata nu as parasi tara in care m-am nascut, chiar daca nu este un taram de basm, este tara mea si si imi aminteste de lucruri foarte frumoase.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Un prieten f bun, telefon, laptop

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita, e prima mea fundita:Xde cand o asteptam:p

| DanMp3 a răspuns:

Hmm... intersesanta intrebare.
Un frigider cu bere [care sa fie alimentat non-stop cu "lichidul vital al barbatilor laughing ]
un calculator [daca este net wireless pe insula si o centrala elecricalaughing cat am putut sa aberez la asta... ]
si o femeie :d

| lola_8253 a răspuns:

Pai cred ca persoana iubita:X leptopul mancare si multa iubire