| ^_^just*me^_^ a întrebat:

Ati prefera sa iesiti cu o proasta dar care arata bine, sau cu o urata dar care e desteapta? Vreu raspunsuri justificate!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Alexutsa te faci cumva de ras daca baiatul e schiop sau nu vede? nu e vina lui ca e asa. poate pe unii ii dor cuvintele tale.

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Am prieteni din ambele categorii, sincer, si nu imi pasa prea mult de aspectele astea caci fiecare om e inzestrat mai mult cu ceva si mai putin cu alta.

N-am cum sa judec luand in considerare aspectul si intelectul!

| Zenithf a răspuns:

Complicat. Cred ca nu as iesi cu nici una dintre ele. Sau poate as iesi o data cu aia proasta, dar dupa ce m-ar face de ras... gata. laughing
As iesi mai degraba cu una care sa-mi fie draga si sa nu fie nici bota.

nony
| nony a răspuns:

Tina, tu din ce categorie faci parte? Stai, nu ne spune, eu am impresia ca tu esti unicat : frumoasa & desteapta.La naiba, ies cu tine ca sa radem de alea proaste si urate.
Ce sa-ti justific? Din start asta e o intrebare care n-are nicio relevanta.Aici discutam de doua variante.In viata reala exista miliarde de variante si tot atatea gusturi.De ex : pe mine ma atrag fetele care care se scarpina in fund pe strada. Ce ma intereseaza pe mine ce au in cap si cat de frumoase sunt? Nu, vreau sa o vad cand se mangaie pe fund...asta da femeie.
Lasand la o parte fetishurile mele, o intrebare mai am : Unde ai vazut tu fete frumoase si destepte in acelasi timp?hee hee

| Hmmmm a răspuns:

Crede-ma ca pentru baieti in primul rand conteaza cum areti, dar nu asta conteaza cel mai mult.
daca esti frumoasa, dar esti prosta d pici si nu poti sa legi 2 prop baiatul o sa iti zica papa in secunda 2.
daca esti urata, dar ii oferi ceea ce el isi doreste(si aici ma refer si la inteligenta si p plan spiritual, sufleteste), atunci va lasa la o parte urateia fizica si va tine cont d frumusteaa interioara.
aici ma refer la baietii normali, care cauta relatii serioase, d durata, nu la cei superficiali care cauta sex si atat.

| Narfundo a răspuns:

Momentan as alege proastahappy.

| Făgăraş a răspuns:

Tina ai pus cea mai grea intrebare a secolului! Sa stii ca noi ne ascundem sub masca sinceritatii cand spunem ca pentru noi conteaza sufletul dar de multe ori ne inselam pe noi insine! tinem prea mult cont de fizic si il vedem pe cel de langa noi ca fiind bun sau rau din punctul frumosului! Dar e un lucru rau acesta! Daca tu vei vedea oamenii din punctul sufletului atunci vei fi cea mai castigata! daca vrei sa vb mai mult iti dau adresa mea de mess neamtu19vali! ciao

| Ana_6509 a răspuns:

Atât timp cât pot discuta cu acea persoană şi mă pot înţelege cu ea restul chiar nu contează.

| covexrobu a răspuns:

Acum ce tie ti se pare urat poate altuia ii se pare frumos. Eu am vazut fete care erau dragute, sa nu zic frumoase, dar cand au deschis gura imi era rusine ca sunt langa ele. Depinde foarte mult de gustul fiecaruia si cum apreciaza cineva o persoana.

| ^_^just*me^_^ explică:

Mai Nony, stii care e chestia? Categoriile astea sunt facute de voi! Nu gandim cu totii la fel, de aceea este foarte posibil ca unora sa le par frumoasa, unora desteapta, altora urata sau proasta. Depinde doar de cei care judeca!

| camelya_1945 a răspuns:

Pai sa fim realisti, in ziua de azi conteaza foarte mult aspectul fizic, cateodata mai mult decat ce ai in cap. daca as fi baiat as prefera sa ies cu cea frumoasa si prostuta, decat cu cea urata sa ne rada lumea pe drum si sa ne fugare golaniihee hee stiu cazuri laughing)

| cosima11 a răspuns:

Nu toata lumea e perfecta! sincer, eu cred ca mai bine as iesi cu cineva modest, destept, care stie ce vrea de la viata.nu cu un coca-pitziponc, manelar sau rocker din ala cu parul` lung si slinos laughing) acum am facut o glumitza:p pe bune, mai mult conteaza mintea si sufletul decat hainele de firma si parfumuri cocomoco :p

| karrinna a răspuns:

Pff... as prefera sa`mi caut alta NU exista fete s`au baietii perfecti dar odata si odata gasesti o fata care sa iti atraga atentia si nu trebuie neaparat sa fie urata s`au proasta

| alxx21 a răspuns:

Tu ai iesi pe strada cu un baiat, sa zic, schiop sau care nu vede? sa fim realisti. conteaza cat de cat. doar nu ai vrea sa te faci de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba cu o urita

| TipaCuOchiiCaprui a răspuns:

Stii care e problema?happy
pentru unii aia de care tu zici ca e urata. altii spun ca e frumoasa si inverswinking

crede-ma ca fiecar sac are peticul lui.winking
si desii un om zice: aia e urata altu zice: aia e buna.si nu iese ala cu ea. se gaseste altutongue

parerea meatongue