| anonim_4396 a întrebat:

Ati primit sau trimis vreodata nuduri?

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pe dracu, nu cred ca exista femeie intre 14 - 40 sa nu fi trimis.Dar cine recunoaste? e ca si masturbatu sau sexu oral, cine face si nu recunoaste, persoanele alea fac asta cel mai des.In epoca asta e normala nudurile, am si facut, am si primit.Suntem oameni frate, ce atata pudoare, nu inteleg.Chiar si cele maritate, alea's mai usor de dus cu zaharelu, mai ales cand aud doar jigniri, cad hainele de pe ele usor.Insa na happy fiecare e liber sa sutina ce doreste. Daca stau sa ma gandesc mai bine, ca femeie nici eu nu as recunoaste public ca am trimis nuduri.Cu cati obsedati sunt pe aici si prin lume, mai bine iti vezi de drum, dar in general femeile sunt si ele ' ouameni ' no?: ))

| RAY a răspuns:

Pai cand nu te atrage sexul opus mai dai si tu ceva bani si faci cu una sau vezi de onlyfans, ce sa faci trebuie satifacuta si dorinta sexuala

| Sofer a răspuns:

Și trimit dar și primesc.

| alina2k18 a răspuns:

De primit phohoho, fara numar.
De trimis eu... vai nu, ce urat sad
laughing)

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

Ee nu.
Ce ai primit și tu țâțe de la adolescenti?

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar savarine de 14cm...
sad

| Liviu a răspuns (pentru alina2k18):

laughing e na, exista vreo femeie sa nu fi trimis? hai ma... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am primit de la una din liceu după ce m-am dat la ea la balul bobocilor da mie nu îmi plăcea credeam că e sora lui Moby Dick
NOT impressed

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am primit de la obsedați. sad
De trimis, never.

| cristi10grei a răspuns:

Am trimis si am primit la rândul meu?

| TeodorescuAndrei a răspuns:

Moah laughing asta e intrebare de baraj? Normal ca da laughing am si primit si am si trimis. Dar doar sexului opus si in mare parte erau fie colege de muncă, fie iubite sau viitoare iubite sau prietene de prin online... Ideea e ca in general am mers pe discretie.

| eddyEdddy a răspuns:

Da si da faza cu nudurile ar trbuii sa se trimita dupa ce o relatie e pbune nu sa trimiti poze cu dick ul la una asa ca sa pari ca esti ''jmeker''pari prost si scarbos la fel si la fete daca trimit nuduri din primele saptamani logic ca le are tot orasul
nudurile sun mai mult pentru exitare si cunoasterea zonelor mai bine asa ca daca vrei sa te distrezi si nu va puteti intalni sau va ia nebunia la 2 noaptea mai bine vorbiti pe camra si va aratati :laughing)))