| boxing a întrebat:

Ati refuza un baiat de genul asta? Dar daca ati avea prieten si acest baiat ar fi afemeiat?
http://images5.fanpop.com/......0-1005.png

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, are o privire atat de tampa ca nu cred ca as avea ce discuta cu el. Din experienta mea, persoanele cu privirea asta sunt proaste facute gramada, o adevarat pacoste la casa omului. Iar frumusetea este mai mult una de catalog, fac pariu ca in viata reala este slabanog si fara farmec.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Hai ca e dragut dar dupa privire mi se pare cam un casanova...sincer nu prea ma atrage adica arata destul de bine dar trebuie sa vezi cum e in interior, sincer sau playboy?

| h3r a răspuns:

Nu văd nimic interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exterior este bun, dar ce este in interior?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea-s doar niste imagini care fac lumea sa creada ca acel baiat este dragut si ca toti ar trebui sa fie ca el. E ca si cum ai vedea nu stiu ce bunaciune in chiloti si sutien si iti zici ca asa ai vrea sa fie si prietena ta desi cand vezi o asemenea persoana tu nu te indragostesti de ea ci te indragosteti de o persoana mai diferita care sa fie doar pentru tine.

| adywow a răspuns:

Mie unu nu mi se pare afemeiat laughing)

| GiaNina29 a răspuns:

Sincer, asa din prima vedere, m-ar atrage, dar nu si daca as avea prieten. Am avut o relatie lunga, si nici n-am fost in stare sa ma uit la alt baiat, pur si simplu nu ma simteam atrasa de un altul. Daca as fi singura, probabil ca m-ar fi atras, dar ar fi trebuit sa il descopar, sa ii vad ce ii poarta mintea, sa vad totusi ce ii in capul lui si de ce ii in stare.

| frusi a răspuns:

Nu nu las refuza dar prima data mas uita ce fel de comportament are. frumusetea nu te duce departe.happy daca as avea prieten as ramane cu el daca mergea totu bine (stiu ce lasa dar nu stiu ce gasesc) daca nu as lua altu la rand.