| pwp a întrebat:

Hey TPU!
care va place mai mult?
Ian Somerhalder
http://assets.acasatv.ro/......quo_15.jpg
sau
Chace Crawford
http://images2.fanpop.com/......1-2560.gif

Răspuns Câştigător
| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Cu siguranta Ian! El e pur si simplu perfect love struck love struck

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sincer pup niciunul nu mă atrage.Pur şi simplu nu sunt genul meu.
happy

| Narfundo a răspuns:

Prostii.eu o sa arat mai bine ca eirolling on the floor

| micurutza2005 a răspuns:

Pe al doilea nu il vad prea bine ca se uita cam urat dar cred ca amandoi imi plac sunt simpatici si ochii albastri cum imi plac mie happy

| Andruza a răspuns:

Primuu

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Pfff...pai nu pot sa aleg :-s imi place foarte mult de amandoi. Mai ales ca ma uit si la Gossip Girl si la The Vampire Diaries si i-am vazut cum au evoluat :X...Plus ca imi place zambetul lui Ian si ador ochii lui Chace:X:X:X

| cocainejunker a răspuns:

Chase Chase Chase Chase

| maddy0212 a răspuns:

Definately Chace!

| alyna a răspuns:

Cu siguranta Ian Somerhalder:X:X

| AstaMica15 a răspuns:

Amandoi

| missmine a răspuns:

Ian