| andreeamonica3 a întrebat:

Ați sângerat la primul contact sexual?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu.

| FindMyName a răspuns:

E ceva normal ca sa sangerezi la primul contact sexual, de aceea e bine sa iti pui un prosop sub tine, ca sa nu patezi patul, lenjeria de pe pat etc. Te doare si zona intima, dar e normal.e prima oara cand vaginul a fost penetrat, iar acestuia i s-a rupt himenul(desi nu e obligatoriu, unele fete/femei il au deja rupt).
Ma rog, mai pe scurt..asa e la primul contact sexual!

| CarmenCraciun a răspuns:

Normal. M-a si durut pasarica ca a fost agresata.

| GeaninaGeanina782 a răspuns:

Nu toate fetele/femeile sangereaza la primul contact sexual! Ca sangerezi ca nu sangerezi este absolut normal!