| inna_6711 a întrebat:

Bunahappy
Am si eu o intrebare pentru fete... La Primul vostru contact sexual ati avut dureri mari.ati sangerat? Poate vi se pare stupida intrebarea dar sunt si eu curioasabig grin Va Puup:*

Răspuns Câştigător
| AnAiLuI a răspuns:

Daaaa big grin
te doare big grin
eu am avut dureri sad
si am sangerat dar nu mult sigh
oricum depinde si de baiatwinking
daca e un salbatic o sa te doara multwinking

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Da, am avut dureri dar nu foarte mari.Nu am sangerat(nu pot sa-mi dau seama de ce). Nu asculta povestile horror pe care le vei auzi despre "prima data", cu cat vei fi mai relaxata cu atat te v-a durea mai putin.Bafta!

| lays a răspuns:

Iubitul meu a fost foarte grijuliu cu mine si totusi m-a durut in dracibig grinbig grin.am si sangerat.depinde de constructia ta, sid e baiatbig grin. oricum, merita. durere o data, placere mereubig grin

| vyolycy a răspuns:

Pai de obicei doare si mai si sangerezi... dar acum depinde de organismu fiecaruia.de ex unu fete poate nu sangereaza pentru ca practik un sport si se poate rupe.

| lilstar a răspuns:

Daca mai aud asta o sa raman virginalaughing ma sperie chestiile astea cand aud ca a durut rau :-s
Dar daca o faci cu un negru te omoara nu?rolling on the floor

| viorelaaa a răspuns:

Daaa, a durut f mult. mie imi venea sa plang big grin si mi-a si curs putin sange, dar totusi, a fost ceva special... ce n-as mai da sa mai fie o data ''prima oara''...