| Fluture a întrebat:

Ati simtit vreodata cand sunteti in preajma unor persoane ca aveti extrem de mult curaj, ca va recapatati fericirea si zambetul. Cum se poate explica influenta pe care o are prezenta acelor persoane in viata noastra? Cum se face ca putem prinde curaj cand vedem anumite persoane, ca simtim ca plutim?

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Da am simtit atunci cand il vedeam pe fostul meu prieten. Oricat de suparata eram s-au orice problema doar prin simpla lui prezenta eram fericita si uitam de toate.
Prindem curaj si suntem fericiti in preajma acelei persoane mai ales daca tinem la aceea persoana si o iubim.Prezenta persoanei la care tinem conteaza foarte mult pentru noi si numai tinem cont de nimic atunci cand vedem aceea persoana.

| Seby90 a răspuns:

Pai, il / o iubesti. E un sentiment foarte dragut, nu il izgoni happy.

| Demonull a răspuns:

E asa de antic sentimentul asta incat nici nu mai stiu cum e.a fost odata candva pacat ca nu mai este

| Andeuta a răspuns:

Persoanele care ne confera o stare placuta de fericire sunt de obicei persoanele importante din viata noastra:mama, sora, prietenul(a). Au o influenta asupra noastra fie ca ne-am invatat sa fim nonstop in preajma lor sau pentru ca le iubim. Fiecare are nevoie de astfel de persoane care sa le fie alaturi in orice fel de imprejurari.:*