| Korb a întrebat:

V-ati simtit vreodata goi inauntru, adica de parca nu ati avea niciun motiv sa traiti? Si daca da ce-ati facut sa va recapatati vitalitatea?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Nimic..am asteptat, mi-am ocupat timpul cu altceva, mi-am tot repetat ca sunt o persoana puternica, si ca trebuie sa lupt pentru scopul cel mai important pe care il am, indiferent de obstale.
Am facut si tampenii, din cauza starii pe care am avut-o, si cam tot ce mi-a trecut prin cap, in unele momente, in altele pur si simplu am stat in pat, sau fara, seara, uitandu-ma in gol, si amintindu-mi de clipe mai mult sau mai putin frumoase.
Cred ca fiecare dintre noi avem la un moment dat astfel de clipe, mai multe sau mai putine.dar gandul ca in clipa urmatoare as putea sa mor, parca ma trezeste la viata.

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună. M-am simţit şi încă mă simt aşa aproape mereu. Problema e că n-am făcut nimic şi nici nu pare că voi putea vreodată să schimb asta. Îmi trăiesc viaţa aşa cum e, sau bine zis, exist doar.
Iar dacă te simţi aşa nu pot să zic decât, baftă! O să treacă, odată şi-odată.
O seară frumoasă!

| zurick a răspuns:

Buna!
Da am simtit asta si deja este ceva extraordinal daca un timp nu simt asta. Oricum simplul fapt ca pot sa-mi demonstrez atat mie cat si celorlalti ce pot ma ajuta.
O zi buna!

| Wøodenpints a răspuns:

Când m-am simțit gol m-am umplut cu o badoacă de bere.
Alt om...

| Korb explică (pentru Wøodenpints):

Nu cred ca ajuta 100%!laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Am incetat sa ma mai lupt cu el, am renuntat.E in mine, inca traiesc cu acet gol.Nu-mi pasa cat de greu imi va fi, sper sa ma distruga incetul cu incetul.

| neca a răspuns:

Da ma simt asa destul de des. de obicei trebuie sa gasesc pe cineva care sa ma scoata din starea asta si uneori dau foc la chesti care simt ca nu ma mai reprezinta

| lollipops a răspuns:

Eu mi-o recapat imediat cu un lollipop.

| elenacrisssss a răspuns:

Da,chiar acuma ma simt asa! stiu ca o sa treaca, iar prietenul meu ma ajuta!

| rodirodi a răspuns:

Da,m-am incurajat singura si m-am gandit ce ar zice cei dragi daca n-as mai fi. Am gasit tot inauntrul meu puterea de a trece peste, desi mi se parea ca nimanui nu-I pasa de mine.E bine sa te plimbi si sa te gandesti bine daca merita sa te consume pentru altii.