| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Ati sta cu o fata care a facut sex oral unui alt baiat?(fostul ei)

30 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Normal ca da.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doamne fereste si pazeste! Chiar si simplul gand de a putea face sau ca ar putea fi capabila de o asemenea ''josnicie'' reprezinta o fapta abominabila. Dara-mi-te sa o si... comita. Categoric NU si NU si NU. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Da' tu n-ai dat limbuțe alteia?!?

| minrest a răspuns:

Pai, nu ai de ales. Unde gasesti o fata care nu i-a facut sex oral nici macar singurului ei iubit, dinaintea ta?

| Plato a răspuns:

Cum ai putea stii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Gramaticaaa

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Stiilaughing

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

In fine, te ironizezi destul singur, dar hai sa zicem ca mi-e mila:
"Cum as putea (sa) sti+u?"
"Cum ai putea (sa) sti+i?"
Daca imi prezinti un argument, recunosc bucuros ca am gresit. Dar din Gramatica Academiei, nu de pe site-uri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Păi ai folosit conjunctivul în construcția aia și trebuie să-mi pun eu ochelari?big grin

''poți fi'' sau ''poți fii''?
verbul la infinitiv e ''a știi?''rolling on the floor

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Se subintelege...
In fine, esti irelevant, nu are niciun sens ce zici, te-ai trezit si tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Lol laughing

| Plato a răspuns:

Gasesti care n-a mai avut altul/

| Goete a răspuns:

Eu nu as sta, as face-o si eu cu ea.

| Goete a răspuns:

Trecutul e trecut. Mai mult ca sigur a tinut la el si a avut si puterea de a fi sincera cu tine si a-ti spune. Nu complica lucrurile, traieste in prezent si apreciaza ceea ce ai. Asta e parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca se spala in fiecare zi cu agheasmă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. E la moda, toata lumea o face, atat fetele cat si baietii, doar ca unii nu vor sa recunoasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã ma inteleg bine cu (fostul), sau stiu de undeva ca e persoana calumea, da
Pentru cine spune ca nu conteaza istoricul/trecutul Ba conteazã, intotdeauna e riscant sa se intoarca la aceleasi caractere.

| QElenaBoghiu a răspuns:

LOL. Întrebare fără sens!

| QElenaBoghiu a răspuns:

Dacă i. ai făcut sex oral fostului în timp ce erai cu el, nu nu a-și aceepta LOL rolling on the floor
Dacă ai avut relații intime cu fostul iar acum ești cu altul, nu înțeleg de ce te ar preocupa întrebările asta.

| SG1995 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

He, cu fostul doar. laughing

| JustStitch a răspuns:

Da, nu vad nicio problema in asta

| JustStitch a răspuns:

Da, as sta, chiar am cunoscut pe cineva, o fata deschisa la minte fara inhibitii cu care am stat o luna jumate, am vorbit deschi despre orice si mi-a zis ca i-a facut fostului si nu m-a deranjat

| Rd79 a răspuns:

Nuuuuu, ewwww, cum sa fiu cu o asemenea fata. Daca a facut asta nimeni nu o sa mai fie cu ea ever!

| ShamelessQboy a răspuns:

Ce intrebare idioata!
Asta ar insemna ca relatiile ar trebui sa fie doar intre virgini si virgine, lol.
Doar frustratii si ar face astfel de probleme.

| Willis a răspuns:

Normal că aș sta, un fel de-a spune. Poate vrei să întrebi dacă aveți prietenă, și vă povestește ce a făcut cu fostul, dacă o mai placeți/iubiți? Asta fiind acum ceva normal pentru majoritatea, deci nu se pune problema. Mergem înainte la bine și la rău.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Iubitul meu spre exemplu sta cu mine, nici nu il intereseaza trecutul meu si nici pe baiatul acela nu ar trebui sa il intereseze trecutul tau deoarece cand vrei ceva serios cu o persoana te gandesti doar la viitorul pe care il puteti construi impreuna, nu la trecut si la greselile ce le-ai facut atunci, parerea mea.

| IamJoKeR a răspuns:

Pentru mine nu conteaza trecutul atat timp cat este sincera si imi spune adevarul si v-a conta prezetul petrecut cu ea

| ngllllll a răspuns:

Bleach. Ne-am prostit de tot.

| ciordeala a răspuns:

Da, nu vad o problema