| Anomim2025 a întrebat:

Ați stat cu o fată doar pentru sex?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Inainte de a raspunde vreau sa afirm faptul ca nu stiam ce e iubirea, la pubertate simteam dorinta sexuala puternica fata de fete, asa ca am intrat intr o relatie cu o fata, am urmat si sfaturile altora, inainte de ma citi sper ca mai citit, eu recunosc ca sexul m-a impins mereu sa vorbesc cu fete, daca alti sunt asexuali treaba lor

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce NU? Pana la o anumita varsta, destul de multa lume practica relatiile sexuale oferite de prieteniile cu/fara beneficii.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Plato a răspuns:

Sunt scarbit de raspunsurile ce le-ai primit. Mai ales din partea Sanctitatii sale @corbulalbrosu.
Cine face asta e un ratat, un infect fara prezent si fara viitor.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Raule,de ce ne superi corbul, vrei sa isi ia zborul pe ninsoarea asta

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Personal, nu este stilul meu deci nu. Daca fata stie ca nu ai sentimente pentru ea, ca nu cauti o relatie serioasa si ea cauta acelasi lucru ca tine atunci mi se pare in regula, dar daca ea vrea o relatie de durata, o duci cu zaharelul si o folosesti pentru asta, atunci e o nesimtire.

Răspuns utilizator avertizat