| popmirgea1999 a întrebat:

Ati vrea sa aveti un prieten timid(iubit)....de ce?

Răspuns Câştigător
| Elvena a răspuns:

Atatea intrebari in legatura cu asta, of of. laughing
Asa cum a zis si denisa, baietii timizi sunt in general mai realisti, mai cu bun-simt. Un defect ar fi faptul ca, deoarece sunt atat de constienti de tot ce ii inconjoara, cateodata uita sa mai si actioneze, iar asta nu prea impresioneaza. Dupa mine, un prieten timid ar fi ok. Acum depinde, nici in extreme, sa lase capul in jos la fiecare cuvant. laughing
Parerea mea, un astfel de baiat, care stie sa armonizeze timiditatea din cand in cand si cu nevoia de a actiona o sa aiba de castigat mult mai mult, dar mai tarziu in viata, deoarece majoritatea fetelor nu prea au creierul copt la pubertate si se dau in vant dupa genul ala de bad-boy cocalar care le lasa cu buza umflata, iar apoi se plang ca sunt ghinioniste.

18 răspunsuri:
| alyzee a răspuns:

Tu ori ai doua profile ori faci misto de noi

| DianaMirela a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu!

| drhotzu a răspuns (pentru DianaMirela):

Sunt doar curios!
DE CE?

| คиค a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta de "n" ori.
Chiar te frământă atât de tare, sau vrei să-ţi răspundem de fiecare dată straight face?

| denisadenisa23 a răspuns:

Baietii timizi sunt in general mai romantici si mai visatori sa stii ca nu e chiar asa rau sa fi timid insa nu m-as vedea langa un astfel de baiat deoarece si eu sunt timida..imi place ca cel de langa mine sa faca primul pas si iti dai seama ca nu am ajunge nicaieri tu poate ai nevoie de o fata mai tupeistatongue

| Libelle a răspuns:

De cand tot pui intrebari aici cu"ti-ar placea sa ai un iubit asa?!" mai bine miscai ceva si cautai sa te schimbi.

| popmirgea1999 explică (pentru denisadenisa23):

Imi dai id taubig grin
?

| DianaMirela a răspuns (pentru drhotzu):

Dc, sa fie un prost, care sa nu te tina de mana?

| DianaMirela a răspuns (pentru denisadenisa23):

Eu sunt o fata foarte tupeista, si am muuuuuuuuuult curaj, si nu imi e frica de nimic, dar cateodata mai si influentez!

| drhotzu a răspuns (pentru DianaMirela):

Intrebam doar happy
f tare!
sunt si fete carora le plac genul asta de de baieti! fete care vor sa fie dominatoarewinking

| DianaMirela a răspuns (pentru drhotzu):

Eu sunt una de-a lor!

| drhotzu a răspuns (pentru DianaMirela):

Pai si cum poti fi dominatoare cu un baiat cu un caracter puternic si de neclinit? si care stie ce vrea! si nu ii e rusine si frica sa obtina?

| DianaMirela a răspuns (pentru drhotzu):

Eu si influentez, pentru ca nmn nu ii rezista frumusetei mele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Băieţii timizi sunt groaznici. Cu fetele mai merge, dar din moment ce băieţii trebuie să fie mai puternici şi să nu ajungă fata să îi apere... pur şi simplu, un băiat ca ăsta te trage în jos, ca specie feminină.

| DianaMirela a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt de acord!

| drhotzu a răspuns (pentru DianaMirela):

Vai! si eu credeam ca eu am o parere buna despre mine! laughing
atunci ce pot sa spun big grin sper sa nici nu gasesti pe cineva big grin
si sa stii ca m-ai facut curios cat de frumoasa poti sa fii?

| drhotzu a răspuns (pentru DianaMirela):

Vai! si eu credeam ca eu am o parere buna despre mine! laughing
atunci ce pot sa spun big grin sper sa nici nu gasesti pe cineva big grin
si sa stii ca m-ai facut curios cat de frumoasa poti sa fii? la 12 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DianaMirela):

Şi ce dacă?