| anonim_4396 a întrebat:

am avut de curand un vis in care sarutam un baiat care mi-e prieten bun, desi am un iubit, aveti idee ce vrea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| anytimeanywhere a răspuns:

Probabil ca inainte de culcare te'ai ganidit la el si de asta l'ai visat.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e nimic important.

| Zenithf a răspuns:

Visul arata gandurile tale reprimate, faptul ca tie in ascuns iti place de prietenul ala al tau si ca tu ai vrea sa fi cu el.

| mdany a răspuns:

Subconstientul.Poate te gandesti prea mult la el.

| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Fa cum iti spune inima nu visul

| Pisoi_3679 a răspuns:

Pai uneori visele pot fi imagini telepatice ce se pot transmite de la o pers. la alta...1. Poate te-ai gandit la el sau el s-a gandikt la tine...dar uneori visele nu inseamna nimic' sunt doar imagina si aata. sper ca te-am ajutat.pup