| iubita_7611 a întrebat:

Ati vrea sa fiti din nou virgine/virgini?
eu nu pentru ca e mai fain asa love struck love struck
funda love struck

5 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Tu vrei sa te dai mare ca esti f****a? straight face

| Biencush a răspuns:

Nici eu. a trecut prea mult timp, an uitat cum ewinking

| Alinaga a răspuns:

Da as vrea sa fiu din nou virgina de ce? respectu fata de mine si demnitatea care se pare ca m-au parasit in acel moment cand am facut-o dar dupa intrebarile pe care le pui se vvede clar ca tu nu stii ce e aia DEMNITATE si pentru barbati chiar daca nu recunosc chiar conteaza inca mai ai timp sa te schimbi si sa fii o domnisoara decenta si nu o parasuta dar...in fine e alegerea ta si faci ce vrei cu viata ta
sincer mi-e mila de tine

| alexandru04 a răspuns:

Cat esti nu vrei sa fii iar cand nu mai esti ai vrea sa fiilaughingasa-i de obicei in viata cand nu ai ceva iti doresti iar cand ai alec ceva nu mai ai alte chestii care le-ai neglijat tot timpul

| gicu_5912 a răspuns:

Eu inca sunt si nu am uitat