| cccp_4613 a întrebat:

Cati din voi de aici de pe TPU mai saint virgini sau virgine...

Răspuns Câştigător
| Izzﻵ a răspuns:

Cica =]]] eu mai si virgina ca am numai 14 ani =]] mai vedem pe viitor laughing ciuss kiss

17 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Ce curios esti mai Danlaughing. Eu(inca) sunt... am aproape 16ani.

| Ririru a răspuns:

Ba baietilor. ce mila imi e de voi sad. Ati dat numai de f*tute crying. Hai, nu plangeti >big grin

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

In stomac cred ca mai sunteti virgine

| HelpBoy a răspuns:

Taceti naibi ca mai si mintiti ca sunteti virgine

| PhaseMorphXR a răspuns:

22 de ani. Virgin. sad

| ValyMha a răspuns:

Si eu sunt virgin laughing)... da de unde

| EsarfaRozZ a răspuns:

Eu sunt virgina...tongue

| aripifrante a răspuns:

Eu am 18 ani si sunt virgina.Nu stiu de alti daca mai sunt sau nu! Fundasmugsmugsmug

| nobody_7049 a răspuns:

Unde sunteti virgine toate?

| Andraanda a răspuns:

Eu sunt virgina...happy dc?laughing

| adytza140 a răspuns:

Unde dracu sunteti virgine?laughing Vad ca de la un timp Romania e plina de virginelaughing eu unul numai sunt virgin 17ani...

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu eu eu eu eu eu laughing)

| asasin2011 a răspuns:

E uite ca eu nu-s si am 16 ani sad)

| Spiriiii a răspuns:

Eu sunthee hee am 15 ani jumate :*

| EugeNNeon a răspuns:

Eu unul sun virgin. aproape 16 ani happy

| Danynataras a răspuns:

laughing FETELE mai si mint cu virginitatea asta pentru ele e o rusine big grin oricum eu cred ca mai bine din jumate care au scris mai sunt virgine doar in urechi si in nasbig grin

| valentina_3667 a răspuns:

Eu nu mai sunt virgina