| MazareanuSephora a întrebat:

Ati vrea sa va casatoriti cu o fata care nu mai este virgina? Sau cu o fata virgină?

13 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

La câți ani ar trebui să ne căsătorim ca să o mai prindem virgină?

| mihai69 a răspuns:

Există fete virgine care ajung la vârsta la care se pot căsători?!? eu nu prea am mai auzit despre așa ceva...

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns (pentru mihai69):

Sunt, sunt alea care-s controlate de parintii lor. Sau alea urate cu spume laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu una buna la pat, restul nu conteaza in materie de sex

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Seewk_Skrool_1985):

Sau acelea indobitocite de religie

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Defineste virginitatea

| RainmakerX a răspuns:

As prefera sa ma casatoresc dupa 27 de ani deci, daca as urma principiul asta atunci nu se stie daca as mai avea sanse sa gasesc pe cineva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns:

Virgina.
Depinde si ce varsta are. Nu prea mai pot sa am cerinta asta daca era are de la 21 in sus.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu pentru virginitate iei o fata de sotie tongue
baietii care vreau o virgina se dau si ei la una de 15 ani...

| mihai69 a răspuns (pentru Seewk_Skrool_1985):

Chiar și alea se mai joacă cu penisul! chiar dacă nu îl primesc musai în vagin, ca să se defloreze, dar virgine nu prea mai sunt.

| Bernardus a răspuns:

E irelevant pentru mine, ba chiar faptul ca e virgina in momentul casatoriei nu e un lucru bun, indica ori ca se comporta ca vreun fel de calugarita, ceea ce este, pentru mine un turn-off, ori ca se grabeste la maritat, ceeace indica stupiditate