| Any_1345 a întrebat:

Cei care nu sunt casatoriti la citi ani ati vrea sa va casatoriti(cite mai multe raspunsuri)

27 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sper ca nefericitul meu sot sa nu apara prea devreme in viata mea.Sau daca apare sa posede cantitati industriale de rabdare.As putea spune ca de mica prezint o fobie pentru actul de casatorieI don't want to seeNu stiu de ce am sentimentul ca pe mine ma vor marita babelelaughing

| fluturas a răspuns:

Daca ar fi dupa mine pe la 30-35 laughing

pe la 25 happy

| User a răspuns:

De la 25 in sus. cool Nu vreau sa-mi leg streangu' de gat prea devreme.

| Ada... a răspuns:

Bună! Păi cam pe la 24-25 de anibatting eyelashes. Tu?

| Emma a răspuns:

Nu sunt si nici nu intentzionez sa o fac prea curandlaughing
Pana la urma e doar un actstraight face
As vrea sa am cel potin 22 de ani[am un fix cu asta]
XOXO

| Emma a răspuns:

Nu sunt si nici nu intentzionez sa o fac prea curandlaughing
Pana la urma e doar un actstraight face
As vrea sa am cel potin 22 de ani[am un fix cu asta]
kiss

| IepurashRocker a răspuns:

Pff. când îmi gãsesc alesul :X pai. pe la 23-24 sã încep si eu sã mã asez la casa mea! happy

| larrii a răspuns:

In jur de 25...big grin eu zic ca e perfect atuncihee hee termini si facultatea, ai si un job thinking tot ce ai nevoiehee hee

| bOse a răspuns:

Atunci cand stiu ca e momentul potrivit.

| 009 a răspuns:

La 100...sigur nu acumrolling on the floor

| NuAmHabar a răspuns:

Sa am cel putin 23winking

24-25 ca as vrea ca sa termin si facultatea

| Rihanna a răspuns:

Avand in vedere ca am 18 si n'am nici o relatie serioasa, mai am.cam pe la 25.eu prefer sa stau un timp cu iubitul meu inainte sa ma marit.chiar sa locuim impreuna.nu sa ma marit cu el si dupa sa vad ca nu'mi place ca sforaie sau ca nu'mi place ca nu se spala seara pe dinti etc.vad multe casatorii esuate in ziua de azi, multe femei inselate pentru ca nu mai exista dragoste in casnicie, multe cupluri care nu se cunosc si totusi se casatoresc.eu o sa fiu f atenta ce imi iau.si daca nu gasesc nimic potrivita, mai bine necasatorita, decat casatorita doar cu acte

| mrrry a răspuns:

P la 23-25 de ani da`acum kn stie poate mai devreme mai tarziu sau nikiodtabig grin

| rosto a răspuns:

De la 30 in sus big grin

| c8ilu a răspuns:

25 mi se pare perfect. dar mai intai sa fie terminata medicina big grin

oricum, cine stie ce ne rezerva viitorul?! asa ca degeaba vorbim laughing

| Ingerasull99 a răspuns:

Ma gandeam undeva pe la vreo 25 cam asa, in nici un caz mai tarziu de 27 deoarece nu vreau ca copilu' meu sa iasa cu un mos si o baba in oras.

| ioandreii a răspuns:

Si la 16 ani ma gandeam sa fac pasul acesta... Cred ca nu varsta conteaza ci momentul in care ai gasit persoana si te simti vrednic de a lupta pentru a o vedea multumita.

| LittleandLiars a răspuns:

In orice caz dupa ce termin toate scolile si facultatile imi gasesc un job stabil. si mu vrea sa ma fac medictongue

| Kyrukai a răspuns:

Atunci cand simt ca persoana de alaturi e cea de care vreau sa fiu si la bine si la rau, nu cred ca exista o anume varsta ci o anume persoana.

| Luv you a răspuns:

Eu as vrea la 25 tongue

| pauladrian a răspuns:

Pe la 25 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 22 sau 24. Am o slabiciune pentru numerele pare si doresc sa fiu o sotie si mama tanarabig grin.

| ktoka a răspuns:

De la 23 la 25 nu mai mult ca imbatrinesc laughing si nici mai putin ca e prea devreme

| angelsnastea a răspuns:

Pina la 25 ani

| meljssa a răspuns:

Buna.eu am 20 d ani si d 2 ani stau cu prietenul meu, deci probabil ma voi casatori pe l a 22 de ani, deoarece imi doresc foarte mult un bebitza, cat mai repedetonguetongue