| MazareanuSephora a întrebat:

Ati vrea sa va casatoriti cu o fata care nu mai este virgina? Sau cu o fata virgină?

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu pentru virginitate iei o fata de sotie tongue
baietii care vreau o virgina se dau si ei la una de 15 ani...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu una buna la pat, restul nu conteaza in materie de sex

| mihai69 a răspuns:

Există fete virgine care ajung la vârsta la care se pot căsători?!? eu nu prea am mai auzit despre așa ceva...

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns (pentru mihai69):

Sunt, sunt alea care-s controlate de parintii lor. Sau alea urate cu spume laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Seewk_Skrool_1985):

Sau acelea indobitocite de religie

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns (pentru Seewk_Skrool_1985):

Chiar și alea se mai joacă cu penisul! chiar dacă nu îl primesc musai în vagin, ca să se defloreze, dar virgine nu prea mai sunt.

| Hammurabi a răspuns:

La câți ani ar trebui să ne căsătorim ca să o mai prindem virgină?

| RainmakerX a răspuns:

As prefera sa ma casatoresc dupa 27 de ani deci, daca as urma principiul asta atunci nu se stie daca as mai avea sanse sa gasesc pe cineva laughing

| Nemessys a răspuns:

Virgina.
Depinde si ce varsta are. Nu prea mai pot sa am cerinta asta daca era are de la 21 in sus.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Defineste virginitatea

Răspuns utilizator avertizat
| Bernardus a răspuns:

E irelevant pentru mine, ba chiar faptul ca e virgina in momentul casatoriei nu e un lucru bun, indica ori ca se comporta ca vreun fel de calugarita, ceea ce este, pentru mine un turn-off, ori ca se grabeste la maritat, ceeace indica stupiditate