| Marbella188 a întrebat:

Atunci cand el se termina. se termina o singura data? Adica de ex. daca se termina poate sa se termine doar pe jumate si intre timp sa te pentreze? poti sa-ti dai seama daca si cand se termina? sau dupa ce se termina, trebuie sa reiei tot de la inceput?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este exclusa posibilitatea ca barbati sa reuseasca sa intrerupa, sa impiedice procesul de ejaculare a spermei care s-a pornit, declansat si este in curs de desfasurare, De obicei dupa ce s-a terminat ejacularea erectia penisului dispare si se instaleaza starea flasca. Un nou act sexual va putea fi intretinut doar dupa trecerea unui anumit timp necesar pentru reintrarea penisului in erectie adica prin reluarea intregului proces de la inceput. big grin

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

DA se termina o singura data, pe jumate nu exista.

| Samariteanul a răspuns:

Wtf ce intrebare...cand se termina in tine se termina si gata.