| Danzeise a întrebat:

Am facut dragoste cu prietenul meu de 2 ori si el nu s-a terminat nici o data. Exista preludiu. Ce as putea face sa se termine mai repede?(dureaza si 30/45 minute si nimic, eu intre timp trecand print toate fazele) Si care ar putea fi motivele pentru care nu se termina(banuiesc ca sunt multe, dar poate fi si din cauza lui si din a mea, nu?)
Funda

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Poate sa fie oricum,
Depinde de organismele voastre si de modul in care reactioneaza organismul. In timp lucrurile se pot schimba si chiar daca tu treci prin toate fazele sa stii ca este mai bine sa dureze mai mult decat mai putin asa ca trebuie sa te bucuri si de experienta.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bun baiatul.Toate fetele vor unul la care dureaza mult. Poate adoarme intre timp.

| Danzeise explică (pentru darrio2007):

Ai simtul umorului laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Danzeise):

Sa stii ca da.

| Alex_1359 a răspuns:

Primul numar dureaza 20-30 de minute la mine, al 2-lea nu prea mai exista... a existat o data, dar peste 2 ore, organismul, mi se pare ceva normalbig grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat dacă aţi folosit prezervativ ( bănuiesc că nu )...

Apoi, tu NU ai nici o vină pentru această situaţie.

Totuşi, eu NU cred că nu a ejaculat deloc în 30-45 de minute ( în ciuda faptului că aţi avut un preludiu corespunzător, aşa cum laşi să se înţeleagă )!

Sunt CONVINS că aţi făcut sex neprotejat şi a ejaculat în tine, FĂRĂ să-ţi dai seama!

Foarte RAR sunt posibile asemenea "performanţe" sexuale ( fără pilule ) - ca să ai preludiu corespunzător şi să rezişti 45 de minute fără ejaculare îţi TREBUIE foarte mult autocontrol şi foarte multă EXPERIENŢĂ ( iar partenerul tău NU cred că le are ).

Toate cele bune.

| Danzeise explică (pentru bursuc001):

Nu spun absolut nimic de experienta lui dar te pot asigura ca am folosit prezervativ. Si multumesc ca m-ai linistit intr-o privinta.

| bursuc001 a răspuns (pentru Danzeise):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

| dreamgirl94 a răspuns:

Norocoasolaughing ar trebui sa zici mersilaughing
in fine. poti incerca sa te joci putin cu el, adica daca el vrea sa faceti sex, mangaie-l si chestii de genul fara sa o faci cu el iar intr-un final(dupa ceva timp gen 30-40 min fara preludiu!)sa cedezi. Poate asa va merge.