| alexandru34 a întrebat:

Atunci cand fac sex cu cineva, ejaculez foarte greu uneori dureaza si 4 ore oare sa fie vorba de o dereglare sau este normal astfel de lucruri? Ultima data am facut sex cu o tipa si am ejaculat dupa 3 ore.

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Asta tine de u...sadsadsadpoate nu te excita fata... poate nu sti sati "manevrezi" placerilebig grinbig grinbig grin

34 răspunsuri:
| Allex944 a răspuns:

Bai Alexandru!
Nu Mai Asculta tot ce spun copii astia minunati!
Deci Spune-mi De Cate Ori Te Masturbezi Pe ZI?
Si De Cate ori o faci cu persoana iubita?
Astea sunt primele intrebari!
Dar oare te simti bine esti tu insuti cand faci sex sau te simti un tip secretos, timid? Comunica cu persoana iubita lasa toate grijile deoparte nu fi stresat ascunzand ceva! si mai lasa si tu laba aia mai pe roamnste!

| seby_9803 a răspuns:

Mda.si eu sunt la fel am facut sex 4 ore nu stiu daca este o problema sau normal...

| corinamar a răspuns:

Scuze, am un prieten care are 56 de ani si se abtine voit. Nu pentru 3 ore ...pentru 4 ...binenteles cu mangaieri...

| xInteleptulx a răspuns:

La fel sunt si eu, as putea sa fac incontinuu... ideea e ca partenerei mele ii place enorm si pot sa ma manevrez cum vreau. Imi dau drumu la stimulare orala si facuta bine sau daca fac eu stimularea (nu te stie nimeni mai bine ca tine) sau daca stau mult neiesit. Eu zic sa fii multumit ca-ti dai drumu greu, partenera ta va fi fericita. A mea are intre 4-8 orgasme pe un act si dureaza in medie 30-60 min actul.
Cu cealalta partenera imi dadeam drumu exagerat de repede... si ce sa vezi happy m-a lasat pentru altu'. So...