| Roberrt21 a întrebat:

Salut, am facut sex si am ejaculat putin cred, ca e prima data cand ejaculez asa putin desi e prima data cand o fac astazi. Am frecat-o de cateva ori inainte dar nu am ejaculat si dupa am facut sex si am ejaculat putin, e normal?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai cam facut-o cu Manuela, din cate observ.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Este cat se poate de ''normal'' ca uneori cantitatea de sperma ejaculata sa fie cantitativ mai mica fata de alta data. big grin

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

E pentru ca am mai frecato inainte? Si dinaia nu a mai venit atat? Dupa cam 20 min am facut-o din nou si am ejaculat mult dar a fost dintr-o bucata sa zic asa daca ma intelegi

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.