| 1gighigighi a întrebat:

Atunci cand fac sex cu cineva, ejaculez foarte greu si uneori foarte repede cateodata dureaza 3ore si cateodata dureaza doar 30 min, oare sa fie vorba de o problema sau sunt normale astfel de lucruri? sa fie ca o am prea mare (24cm) sau nu? ultima data cand am facut sex cu o tipa a durat 2 ore si ceva(ea s-a terminat cel putin de 6-7 ori)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dea Dumnezeu sa iti moara la intrare si sa ramai impotent sa nu te mai lauzi cu trompa ta. Auzi cica 24 de centimetrii... si sa imi satisfaci o curiozitate your balls au cam 3 kilograme nu? Pai ba nici calul nu are scula de 24 de centimetrii...
PS: Nu te mai masturba, ti-a afectat creierul!

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ti-au murit laudatorii? Am vazut dinastia ca tine gramada, fac doar o mentiune: se spune secunde, nu minute si prea mica, nu prea mare. Iar uneia care rezista mai bine de doua ore in 24 de cm si mai ii si face placere nu i se spune tipa, ci parasuta.

| elyssa20 a răspuns:

Lauda de sine nu miroase-a bine!

| itarkan a răspuns:

Fratele meu felicitari pentru marime. si app: nu mai lua viagra, si pastile impotriva ejacularii precoce.
multe fete si-ar dori ca cineva sa reziste in mod natural mai mult de 30 minute in pat.

| resp3ct a răspuns:

Nu te cred ca marimea penisului tau este de 24cm.
Singurul om care a avut 24cm era actor porno italian.
Mincinosule!

| IrxnIroxyI a răspuns:

De fapt e chiar bine, nu e o problema.Si mie mi se pare ca te lauzi.
Chiar si 30 min. e bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii normal sa ai astfel de reacti dar iti sugerez un control medical nu ma intereseaza cat o ai ca am vazut ce au zis alti dar medicu ii cel mai bun remediu zic eu...

| 1gighigighi explică:

laughing nu e lauda... e o problema. multi o iau in nume de rau. oricum nu am poza la profil si nu incerc sa fac avansuri nimanui... am intrebat pentru a primi un raspuns de la cineva care chiar ar putea sa ajute.ms pentru raspunsurile voastere oricum

| 1gighigighi explică:

RESPECT tu crezi ca eu sunt fericit ca o am mare... oarecum da, da nu asa cum crezi tu, daca vrei o fac special pentru tine poza sa o pun pe site, nu te teme ca nu numai actori porno au alea mari, am mai zis-o si o mai zic,. vreau un raspuns care sa ma ajute nu niste abureli de la niste oameni care pierd timpu online comentand aiure. mersi

| 1gighigighi explică:

Ala anonimule, stiu ca verifici asta, ti-am dat funda sa vezi ca nu sunt rau, in fine nu asta conteaza. Ceea ce conteaza e ca nu ai dat raspuns castigator si esti un ratat pierdut online, fie, sa dea Dumnezeu sa te insele NEVASTATA/PRIETENA cu unu ca mine(24CM) si nu mint, pentru tine fac poza sa pun pe site, trimite-mi adresa de email ca`i mai bine. Masturbarea e buna, nu sunt unul care ascunde asta. I-ai supt-o la cal de`i stii masura? Ouale mele sunt destul de mari incat iti pot face o omleta cu continutu`.