| Daisy_5316 a întrebat:

Atunci când îţi place de o fată, cum faci să afli dacă ea te place?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De obicei raspunsul ti-l poate da numai ea. Daca ti-e teama sa o intrebi direct cauta sa fii in preajma ei si vezi cum se comporta fata de tine in comparatie cu alti baieti. Cauta sa vorbiti despre multe lucruri si vezi cat de reticenta sau deschisa la vorba este. Conteaza si privirea, zambetele, gesturile pe care le face in preajma ta. Cel mai bun mod de a afla daca te place este sa o provoci, sa incerci sa flirtezi cu ea si sa vezi cum raspunde. O fata care te place da semne ca apreciaza flirtul. O fata care nu te place incepe sa te certe sau e indiferenta. Acesta e raspunsul pe care l-as da oricarui baiat.

| butt3rfly16 a răspuns:

Pai. din felul cum iti vbeste, cum iti zambeste, cum te priveste, daca ii face placere sa stea langa tine si sa vbeasca cu tine deschis despre orice subiect fara retineri.sau chiar poti sa afli spunandu-i printr-un apropo cum te-ar descrie in ctv cuv sau ce parere are despre tinewinking

| Rukhsandra a răspuns:

Intreab-o... simplu

| SecretLover10 a răspuns:

Pai eu i-am trimis un mesaj-daca ma urasti spune-negru. daca ma iubesti spune-rosu. daca ma doresti spune-albastru
daca ma vrei mort spune-grisentimentele sunt mai mult decat niste vorbe*SCz de mesaj*
L-am primit si eeu
la mine a functionat dar de obicei persoana respectiva zambeste cand se uita la tine se conporta frumos cu tine si de multe ori cauta sa ramaneti singuri

| Nu a răspuns:

Ii dai o limba.

| roksy a răspuns:

incerci sa o studiezi mai bine vezi daca iti da atentie personal tie mai mult daca se uita la u intens, des, daca e usor emotionata in preajma ta. fundita?

| Selena54 a răspuns:

Hmmm... ar trebui sa iti dai singur seama, dar cand o fata te place si nu vorbeste cu tine te priveste insistent, iti zambeste cand te vede, daca aveti prieteni comuni si poate spun ceva rau de tine te apara fara ca ei sa isi dea seama ca te place... sunt mai multe feluri de ati da seama. cand o fata te place pur si simplu stii! tongue

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Deci ori pui pe un prieten sa o intrebe daca te place ori o intrebi fata in fata si ii zici hay baby eu te iubesc si vreau sa fiu cu tine tu vrei? Asta o zici daca crezi ca te place putin ca daca nu te place o sa te faci de ras dar daca te place si putin iti zice da ca e impresionatahappybafta

| madaaxD a răspuns:

Iti poti spune.happy eu sunt fata si sincer e mai bine cand afli de al acea persoana ca te place.in niciun caz sa nu pui pe cineva sa-i spuna.straight face ddeci ii poti da de inteles.sau nu stiu.sunt diverse moduri depinde si de genlu de fata...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o in fata doar asa poti afla

| dorinel112 a răspuns:

Daca e timda face asa: tine distanta de 1m si se uita in ochii tai 1minut dac e altfel se da ca proasta pe langa tine