| cineva302445 a întrebat:

O întrebare, fetelor...Vă place când un băiat ejaculează pe față? Sau dacă deja ați avut experiențe de genu, vă place/excită asta, sincer?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia si tu o mataranga in mana, freac o ca pe lampa lui Aladin pana iese duhul peste moaca ta si vei afla raspunsul la curiozitatea ta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu daca tu esti constient de ceea ce scrii, dar asa ceva este foarte scarbos si in afara de prostituate pe care le platesti sa faca ce vrei tu, nu cred ca ar accepta cineva asa ceva.

| cineva302445 explică (pentru Violleta2022):

Spui că e scârbos? Păi din moment ce stai cu penisul în gură până te dor maxilarele și înghiți sperma, de ce ar mai fi asta scârbos?

| Violleta2022 a răspuns (pentru cineva302445):

Sa inteleg ca tu vorbesti din propria-ti experinta?
Daca-ti place, atunci da-i bataie, inghite la greu, daca iti place asa mult! poate tie iti place!

Oricum, gusturile nu se discuta, de aceea am spus ca-i scarbos!

| Felys a răspuns:

Tie ti-ar place ca cineva sa isi sufle nasul pe fata ta, cam asta e impresia mea de ce spui tu acolo