| Valentina00 a întrebat:

Atunci cand prietenul introduce penisul in vagin simt o arsura. destul de dureroasa. ce poate fi?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel mai probabil nu a fost destul de lung si eficient preludiul. Ati putea incerca sa il prelungiti pana te simti uda in interorul vaginului, si abia atunci sa il inviti sa intre. Dar e bine sa fi si excitata / pregatita si fizic si psihic, sa nu o faceti doar mecanic! Ideal era sa mai dai cateva detalii ca vechimea relatiei, daca ati facut Petting, cum a fost, etc.

Daca nu e asta, ai putea avea o infectie sau o rana, asa ca fuguta la medic!

| Valentina00 explică (pentru PsihoSex):

Avem 1 an jumate, da am facut petting happy

| Green66 a răspuns (pentru Valentina00):

Sunt sigur că este scânteia dragostei big grin

| Valentina00 explică (pentru PsihoSex):

S-a rezolvat. intre timp mi-a venit si ciclul happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai o rană pe colul uterin, mergi la medic si i ati tratament.

| neutrino a răspuns:

El este prea infiebantat si incearca sa te "arda", iar tu esti prea rece. Preludiu ratat.

| Valentina00 explică (pentru neutrino):

Super amuzant. Out! happy

| Emilian65 a răspuns:

Daca simti arsura in vagin cand prietenul te penetreaza, inseamna ca nu esti umezita acolo jos. In acest caz folositi un lubrifiant.

| fadnox a răspuns:

Flacara violet

| Aw3sometron a răspuns:

SIDA sau sifilis, depinde