| XoOxXo a întrebat:

Au trecut 10 ore de contactul sexual cu prietenul meu, deci am facut neprotejat, contactul a tinut 5 minute(nu mai mult), el nu a ejaculat in mine si el nu s-a excitat in timpul contactului.(adica nu a simtit placerea aia). Si l-am intrebat ca i-a curs lichidul acela inainte de ejaculare (el a raspuns ca."nu i-a curs nimic")Pot sa raman insarcinata? El mi-a zis ca n-are cum ca nu a ejaculat in mine. Dar totusi mi-e frica. Voi ce imi sfatuiti? Pot sa raman insarcinata?

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Da

| Roo a răspuns:

Daca te temi asa tare exista pilula de a doua zi happy

| Snicket a răspuns:

Sexul fara prezervativ e mult mai excitant decat cu prezervativ...ia anticonceptionale si nu ramai insarcinata!winking

| yamacry a răspuns:

Protejati-va copii happy poate ca "fara" e mai "cool" dar si cu un copil in carucior la plimbare prin parc tot "cool" o sa fie happy

| MariaO a răspuns:

Te sfatuim sa nu mai ai contacte sexuale daca nu stii cu ce se mananca!

| sonny89 a răspuns:

Dupa cum stii, de obicei se intampla atunci cand te astepti mai putin. Cateodata nu e nevoie sa se ajunga pana la ejacularea propriu-zisa pentru ca inevitabilul sa se intample. Ce naiba a fost in capul vostru daca va temeti de asta?!

| EnglandGB a răspuns:

Si totusi de ce nu v-ati protejat? e de moda veche? ce e? doamne fereste.pai suporti consecintele daca sunteti atat de destepti.chiar daca el spune ca nu a ejaculat e periculos.nu mai faceti din astea

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Da, se poate sa ramai insarcinatahappy