| anonim_4396 a întrebat:

Avand in vedere conditiile actuale si baza spusele lui Velea, se mai poate face dragostea, minim in doi?winking

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Futàiul ajuta la diminuarea virusului C19 sau protejeaza impotriva lui pentru cine nu are. Un medic spaniol recomanda cat mai mult xxx

| CodrutElian1990 a răspuns:

Se poate face, dar numai pe la spate. iar barbatul cu masca pe gura si caciula pe p...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate minim in doi, dar parca e mai frumos cand sunt mai multe persoane rolling on the floor

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai incercat? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Din păcate nu sad

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ai timp, sa specificam ca esti majora ca iar imi sar in cap toti trolii ca cica fac glume cu tenta sexuala fata de dracoaice

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Da da...mai am timp... laughing

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Avand in vedere ca a ajuns corona si pe la noi prin vecini...sa speram ca mai apuc anul viitor laughing

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu de aceea navighez protejat, cand intru pe TPU am manusi iar cand intru pe "huburi" am prezervativ tras pe cap precum au spargatorii de banci cagule pe cap laughing

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Pe care cap? laughing tongue

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Da pe cap, a nu se intelege altceva laughing

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Ok...deci pe capul de sus laughing

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai prostii ai in cap happy

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Asta e.ce sa faci happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regulile sunt făcute pentru a fii incalcate. Poate sa vina și o apoclipsa zombi că oamenii tot o sa facă sex.

| Nume6 a răspuns:

Dacă locuiești cu acea persoană da. Dacă stă departe e bine să nu vină la tine in perioada asta și nici tu la el/ea.

| anonim_4396 explică (pentru Nume6):

Numai bine in perioada asta înșeală multi. Având în vedere că mulți nu rezista mai mult de 2-3 săptămâni fără sex.

| Justme32 a răspuns:

Numai dacă se respectă ordonanța militară a stării de urgență