| Andreea20000 a întrebat:

Aveti epilator Tweeze? Ce parere aveti drespre el e bun, nu s-a stricat scoate firul de par 100%?

http://www.okazii.ro/catalog/56680450/super-epilator-twe eze-vazut-la-tv.html

Răspuns Câştigător
| bia0000 a răspuns:

Am eu! am aruncat banii degeaba! e o panarama ia-ti un Braun asa am facut eu!
daca nu vrei a ti iei teapa...asculta-mawinking
e mic si nu apuca firul nici nu-l scoate, nu e bun delocwinking
daca vrei sa ma crezi bine... daca nu cumpara-l si convinge-te singurawinking

3 răspunsuri:
| Sultana_1045 a răspuns:

Nu am.

| Simona_1767 a răspuns:

Ce drq cauta intrebarea asta la"dragoste si sex" nebuna naibi?!

| Simona_1767 a răspuns:

Ce dracu cauta intrebarea asta la"dragoste si sex" nebuna naibi?!