| mee2011 a întrebat:

Ce parere aveti de http://www.okazii.ro/......fi-tv.html E bun de ceva? E ca cel original? De cat are camera? Merita banii, e bun de ceva?

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Chiar daca arata la fel, calitatea e mult mai slaba, soft-ul plin de bug-uri, si in 3-4 luni va trebui sa-ti iei altul pentru ca se strica rapid.

| solumaam a răspuns:

Eu unul am oroare de copiile facute sa semene identic cu originalul.
Asta este singura parte buna la ele, sunt bune doar ca sa te dai mare ca ai unul original dar in rest sunt slabe la soft si carcasa, se strica repede!
Mai bine pui un ban deoparte si i-ti iei original, sau i-ti iei un telefon pe care i-ti permiti dar sa fie bun!