| Mara. a întrebat:

Aveti fantezii? >:
Povestiti-mi va rog :X

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sa cunosc un extraterestru laughing - glumesc. Fanteziile sunt doar penreu tine, ceva ce tine de intimitati, mie imi este rusine sa vorbesc despre asta big grin.

| Rukhsandra a răspuns:

Fanteziile nu se spun ...se arata laughing

| Frogie a răspuns:

Toata lumea are cel putin o fantezie ascunsa. A mea ar fi sa sa fiu pe o plaja pustie cu prietenul meu, la apus si sa facem dragoste, inconjurati de lumanari si petale de trandafir ( asta e un pic mai romantica). Apoi, alta ar fi sa o facem intr-o scara de bloc, intr-un lift sau pe un balcon cu vederea spre mare. Am mai avut multe, dar le - am facut sa devina realitate! happy Tu?batting eyelashes

| yanny`s a răspuns:

Eu raman la aia a meadevil
laughing

vreau sa vad 2 tipi care o fac in urechelaughing si in cealalta ureche sa aiba o casca sa asculte muzicalaughing

| alexandru04 a răspuns:

Fantezia mea ar fi ca persoana pe care o iubesc sa ma iubeasca macar jumatate din cat o fac eu pentru ea iar atuncea toata viata noastra ar fi o fantezie

| iverson a răspuns:

Ceva kinky e sex cu 2 tipe in acelasi timp, asta e standard pentru toti barbatii.

| Me,myself & I a răspuns:

Fantezii avem cu totii, uite spre exemplu mi-e mi-ar place sa am o noapte romantica pe malul marii alaturi de sotul meu (fara spectatorilaughing )