| Barajag a întrebat:

Aveti mintea limpede cand sunteti in toiul unei partide bune de SEX sau la ce va ganditi atunci?hee hee

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Cand faci dragoste nu cred ca te gandesti la ce probleme ai?
Eu atunci ma gandesc cum sa o fac pe partenera mea sa ajunga la orgasm de exemplu...

25 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cand fac dragoste, nu ma gandesc la nimic, pur si simplu totul merge de la sine.
Cand fac sex, ma gandesc la... tine!

| JeSa a răspuns:

Cand fac dragoste,,, la frisca de capsuni, venita cu viteza excesivarolling on the floor! glm...

| Barajag explică:

@auran:nu mai pot, ard in flacarihee heechemi tu pompierii?laughing

| Barajag explică:

Stateam si ma gandeam ca nu sunteti pe site, insa de cum se iveste o intrebare legata de s. e. x cum iesiti si voi ca ciupercutele dupa ploaielaughing, v-am prins, stati sa va culegrolling on the floor

| Barajag explică:

@shin:eu ma gandesc, daca si acum voi avea 3 orgasme sunt cea mai fericita femeielaughingesti multumit?hee hee

auran
| auran a răspuns:

Bai, esti belea! Desi afara este frig, mintea ta este incinsa rau... in curand dupa astfel de intrebari sigur ma voi gandi la tine...

auran
| auran a răspuns:

Arzi in flacari zici, mmm pai eu nu ma joc cu focul ca sa nu ma frig...

auran
| auran a răspuns:

Mai mie imi plac... ciupercile. Si, de altfel parca tie nu iti placewinking tongue...

| Leea1234 a răspuns:

Atunci sunt "desconectata", nu ma gandesc la nimic, poate doar la cele 5 secunde de placere!
ar fi culmea sa ma gandesc la facturi, si la problemele de la serviciu!

| Leea1234 a răspuns:

BROTACELU-mi-ai facut pofta, acum ma duc sa fac clatite dar din pacate nu am gem de prune, am de caise... dar merge!

Shin
| Shin a răspuns:

Eu ma gandesc la tractoare... TU? tongue
Shinwinking

| daniDeeDee a răspuns:

Numai acolo. laughing

prfml
| prfml a răspuns:

Am mintea extrem de limpede, calulez facurile de la intretinere, telefon si lumina. happy

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Buna intrebarea laughing. Ma gandesc sa termin partida ca sa incepem alta. Cand sunt "nervos tare" ma mai gandesc sa nu rup dracu patu ca nu sunt bani, ma mai gandesc la programu ei de a doua zi ca f. mult, dau in ea cum au dat in Bosnia. Oricum, lucruri pozitive.

| Brotacelu a răspuns:

Eu ma gandesc la clatite cu gem de prune laughing)) rolling on the floor))

| Brotacelu a răspuns:

@ANDRUTZA sa imi opresti si mie o clatita laughing)

| stefytm a răspuns:

Hai si o sa-ti spun atunci ca asa nu-mi aduc aminte sa ma fii gandit la ceva!big grin

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai... nu stiu, ca n-am facut asa ceva pan` acu` laughing
La naiba, am doar 17 ani (aproape)

| liubuska a răspuns:

Salut, clar lucru ca cand fac dragoste nu ma gandesc la diverse problemi sau alt ceva, eu ma gandesc doar la mine si la partenerul meu, adica cum sa facem ca ambii sa raminem satisfakuti! nu cared ca poti sa faci o partida de sex normal atunci cand te gindesti la ceea ce nu trebuie...

| Ciprian271 a răspuns:

Ma gandesc la un lucru minunat. Sti la ce la nimic. Vreau sa-mi iubesc iubita s-o respect si sa dam tot ce putem in iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pestisorul meu auriu din acvariu day dreaming cand eram mic ma invarteam prin fata acvariului si ma rugam la pestisor sa-mi dea o gagica ca in revistele penthousebatting eyelashes...chiar e din penthouse, il amenint cu pisica daca nu se indeplinesc dorintelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, nu intrebarea ne face sa aparem, pentru tine aparem. Tocmai pentru ca arzi in flacari, pirlim friptura la focul tau rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faci sex te gandesti oriunde, numai unde esti atunci nu.cand faci dragoste vrei sa te inalti pur si simplu cu persoana iubita la ceruri, minte se goleste si lasi loc doar focului mistuitor, cum as putea atunci de exemplu sa ma gandesc cam cate sarmale sa fac?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ma gandesc la barbatu cu care fac SEX pentru ca el ma face fericita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma gandesc la vecina cu fundul criminal...