| marya a întrebat:

Aveti un prieten de care nu stiu parintii?

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

Oooo da!
multi
nu trebuie sa stie ei tot
dar u?
:*

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

NU, dar oricum nu o sa le spun.Singura de care o sa le spun va fi partenera cu care ma voi casatori. laughing
In rest tacere totala. devil

| AnonimA a răspuns:

Da eu sunt cu un baiat de varsta, ea (15 ani)de 4 luni si nu stiu ai mei si daca ar afla ar fi de rau pentru ca ai mei nu ma lasa sa am ceva cu el cryingodata au alfat dde noi si mi-am luat 2 palme din cauza luicryingdar eu il iubesc si nu ma intere de ai mei ...Ps :sh e mai bine sa nu stie ai nostri nimic

| Rukhsandra a răspuns:

Nu... cred
Cand zici prieten te gandesti la iubit sau la amic?

| Marynna a răspuns:

Eu nu am prieten, dar imi place de cineva, asta nu le spun. Daca e sa fiu cu acea persoana sau cu altul probabil nu o sa le spun de la incepun, dar mamei o sa ii spun sigur dupa vreo saptamanahee hee
cat despre tata... el e putin mai rezervat si imi tine morala, s-ar putea sa ii spun si lui, dar dupa ce ii spun mamei oricum

| anduta160 a răspuns:

Nu chiar daca tatal meu la inceput nu prea ii convenea ca intre noi este o diferenta de 5 ani acum incepe sa inteleaga si sa accepte iar mama a fost de acord acum are foarte mare incredere in el, asa ca ambii parinti stiu.

| evelin_1888 a răspuns:

Nu au stiut ei de multi prieteni...nu trebuie sa stie ei chiar tot:d

| bluepuff a răspuns:

Nu cred ca au stiut de vreunul. thinking

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Nu ne intalnim doaar la sk... dar acum nu mai putem ca el se muta...sad

| sweet_3921 a răspuns:

Pai...
am prieten... DAR...
mama stie doar ca baiatul asta ma place...
si tata nu stie nimic laughing

| eu_7509 a răspuns:

Nu stiu parinti, si poate o sa le spun pe la 14 ani sau de loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ink, dar daca o sa ma hotarasc, nici nu o sa le spun laughing
Bineinteles, ca asta inseamna discretie, fara telefoane, intalniri, doar la scoala sau pe messwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trecut de faza aia...laughing Dar am avutlaughing Este complicat! Daca parintii se vor baga, dorind sa va desparta vor reusii.tongue am patit-o :-ss... da e frumos laughing