| Madesz a întrebat:

Parintii vostri stiu ca aveti cont pe TPU?

27 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, ii cer tatalui voie inainte sa raspund la o intrebare. Trebuie sa imi confirme el daca e ok. Altfel nu am voie

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-e teama ca nu cumva parintii tai sa afle ca fetit(z)a lor pe care o considera cumintica, inocenta poate sa afle sau si mai grav sa discute despre lucruri "imorale" considerate taboo?

| Drimmero a răspuns:

N-au treaba cu ceea ce fac eu pe internet.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

"Ce-i ala? "

| Doub a răspuns:

DAcă află mami, mă dă de mâncare la ratoni.

| RainmakerX a răspuns:

Tata a avut si cont pe TPU rolling on the floor

| R0R0 a răspuns:

Da.

| Florentina9210 a răspuns:

Mama stie. Nu ii pasa prea mult.

| Idkidk a răspuns:

Da.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu le spun ca ma bat daca le spun.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da. Mi-au zis ca scriu numai tampenii.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu,nu stiu dar e in regula.

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, le povestesc mereu, dimineata, la cafea, cand stam de vorba, ce am mai citit pe aici, ce chestii interesante am gasit aici. Am 34 de ani, spre 35...

| Staind a răspuns:

straight face

| syd a răspuns:

Da. Mereu imi citesc istoricul de pe browser si ma interogheaza. Life is rough

| FaraNume1245 a răspuns:

Parintii mei n-au o treaba cu chestiile de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă lasă să îmi fac cont pe TPU dar poate într-o zi o să-i conving, am înțeles că sunt întrebări faine pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff nici nu-i intereseza si nici nu au auzit de el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ma renege?! Normal ca nu stiu, mai bine-i mint ca am cont de Facebook.

| Madesz explică:

Supremo, ce faina e viata ta...

| LostInPark a răspuns:

Nu, n-am avut curaj.Le-am zis ca am luat BTS-uri, am spart cateva chioscuri de ziare, dar cu asa ceva nu ma joc.Cand o sa le zica sora-mea ca-i lesbi, poate le arunc si eu in acelasi moment asta cu contul' de pe TPU.
Macar stii, sa nu traiesc cu vina ca au facut infarct din cauza mea.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Si ce daca>

| Hyung17 a răspuns:

Nu m-au intrebat...asa ca nu am avut cum sa le spun laughing.

| PaulMacca a răspuns:

Dar ai tai stiu? laughing

| Madesz explică (pentru PaulMacca):

Daca au vazut istoricul, da laughing

| PaulMacca a răspuns (pentru Madesz):

laughing