| Loolsae a întrebat:

Azi am fost afara cu fstu iubit(1 an si 2 luni.sa desp de mine aiurea acum cateva zile, zice ca ma iubeste, eu il iubesc, dar nu vrea sa fim impreuna).
Cand sa plecam imi spune ca el mai sta in parc singurstraight face...si am zis ok eu am plecat(nu aveam ce face, eram doar amici)apoi mai merg 2-3 metrii si se opreste unu cu bica in fata mea si i zice lu unu:de asta iti place? nu am vrut sa fac tam-tam sa atrag atentia si merg putin si simt o mana pe fund si imediat din reflex ma intorc si il prind de mana! era un rrom, un copil prost, putin mai mic decat mine(la inaltime). si aveam in cap ca el este langa mine dar nu erasad si ma duc la el sa-i spun si incepe sa rada si trece pe langa ei si nu le face nimic, apoi imi spune la vreo20m mai incolo:intre noi2 totul s-a terminat. si apoi pleaca si imi dadea mesaje cu:distruso dispari din viata mea (iisi baga *** etc, injura), si a mai zis ca a aruncat si in canal bratarile pe care i le facusem in timp de un an si 2lunisaddintre care si una pe care eu facusem eu cand am implinit1ansad. Ma durut extrem de tare! Ca cic:eu sunt de vina ca de ce am lasat sa ma duc sa mai ma pipae x si y.crying
Problema este ca mi sa mai intamplat asa cand eram in generala cu primul baiat din viata mea! se luau unii de mine si nu facea nimiccryingsi atunci am rupt definitiv leg cu ala.si asa am sa fac si cu el crying((chiar daca il iubesc.
tot ce vroiam era sa-mi ofere protectie, stia ca am mai trecut prin asa ceva dar nu i-a pasatcryingsi eu care credaem ca o sa-mi spuna ceva de genul: Numai plange, sunt langa tine.asta dupa ce lar fi snopit in bataie...
Dar nu a facut asta, a invinovatit pe minecrying iar eu nu aveam nicio vina, vroiam el sa ma apere nu eu singura ca de obicei! spunea ca nu va lasa pe nimeni sa ma atinga si nimiccrying.
Nu ca miera mi-e frica sa dau in ala, ca eu eram pregatita sa-i dau un pumn in fata si un genunchi in capul pieptului sa cada jos., puteam sa ma apar singura dar vroiam sa am apere el, dar nimicstraight face

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna.
Stii ce cred eu?! Nu nu stii,iti zic acumtongue. Eu cred ca,el i-a pus pe aia sa iti faca ce ti-a facut numai ca tu, sa te superi pe el, sa nu il mai cauti niciodata.Ca,daca nu era asa cum zic eu, si daca te iubea asa cum zici tu sigur s-ar fi bagat pentru tine si ar fi facut ceva...si in+ de ce ar ramane singur pe banca?
Si tu, de ce te`ai dus la el sa ii zici ce ti-au facut aia? Trebuia sa ii dai un pumn lu`ala, sa il scuipi, sa il trimiti la draculet si inapoi, de unde a iesit si cu cine s-a intalnit atunci cand ai iesit( nu stiu daca intelegi unde bat) asa. si dupa ce rezolvai cu ala` iti vedeai de drum.In fineoh go on. Acum o sa suferi dupa el un timp dar sigur o sa iti gasesti pe cineva care sa te iubeasca happy.
O seara buna.

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Pai daca erai navasta lui facea si astawinking

| Ro_3405 a răspuns:

Ai vazit prea multe filme. Baieti din ziua de azi nu mai fac asa ceva doar promit multe si marunte da nu misca un deget. Si sincer tipul ii un dopitoc daca tia vorbit asa nu ar trabui sa te mai gandesti la el stiu ca este greu da sa ii permiti asa ceva ii demostrezi ca esti proasta(scuze) lasar naibi ca mai sunt baieti, gasesteti si u unu care sa te respecte ca asta pare ca timp de un an si ceva nu a vut timp sa te cunoasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paisad spune-i asta, s daca nu reactioneaza.this is the life. Treci mai departe, desi e greu.:*

| Loolsae explică:

Iam spus si imi spunea iar ca sunt distrusa, ca sunt terminata.:-

| Ady_1038 a răspuns:

Ciaukissmi s-a intamplat si mie un fel de ceva ce ti s-a intamplat si tie dar putin altfel tot ce trebuie` sa facibig grin este sa il uiti oki...happy.wave!