| anonim_4396 a întrebat:

Azi m.am frecat de vaginul prietenei, si m.am terminat pe vaginul ei, ea e virgina nu i.am bagat niciodata penisul in interiorul vaginului, sunt sanse sa ramana gravida, dau funda.

Răspuns Câştigător
| derpiiiiiiiina a răspuns:

NU e nici o sansa sa ramina insarcinata daca nu ''ai intrat''. funda?

6 răspunsuri:
| Meganos a răspuns:

Nu ramane stai linistit!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca a intrat sperma inuntru sunt sanse mare nu trebuia sa o bagi tu inauntru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noo stai fara grij

| DeliricEdeVina a răspuns:

Ms all, stiam si eu adica era prietena speriat si mi-a spus ca poate ramane si m.a pus pe ganduri

| 69X69x69 a răspuns:

Te'ai..frecat? atat? si ai ejecuat? ...trist straight face

| cristianturdean93 a răspuns:

N'are cum...