| PetreDumitru2000 a întrebat:

Daca am facut sex cu prezervativ, iar eu mi-am dat drumul in el, iar apoi m-am sters si dupa 30 de minute prietena mea s-a frecat cu vaginul de penisul meu fara prezervativ sunt sanse sa ramana gravida?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil ca prietena ta sa se fii frecat cu vaginul de ceva, fiindca vaginul este o cavitate (gaura) care se afla in totalitate in interiorul femeii, dar daca ai bagat din nou penisul in vaginul ei fara prezervativ, de data asta avand sperma pe teava de la ejacularea anterioara, da, exista sansa sa ramana gravida DOAR DACA fata era in perioada fertila.

| mihai69 a răspuns:

Șanse (?!?) minuscule, dar mai mari decât zero, dacă și numai dacă:
- nu ai urinat după sex;
ȘI
- era în perioada fertilă.

| AIeXxX a răspuns (pentru mihai69):

Dacă urinezi după sex, oricum raman spermatozoizi pe țeavă, nu?

| mihai69 a răspuns (pentru AIeXxX):

Da, pe țeava wc-ului.

| Emilian65 a răspuns:

Daca a fost doar o frecare intre organele sexuale, fara penetrare si ejaculare in vagin, nu este posibil sa ramana gravida.