| eudemonica a întrebat:

Azi noapte am facut dragoste cu prietenul meu si si-a dat drumu' in mine. Peste 2-3 zile trebuie sa-mi vina ciclu. Pot sa raman insarcinata?

17 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Da pentru ca a ejaculat in tine

| Ellenna a răspuns:

Depinde de organism. Sunt sanse sa ramai insarcinata. Daca iti intarzie ciclul, cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina. happy Sa fii linistita tongue si data viitoare cumpara tu prezervative, daca el nu pune accent pe acest lucru. Sa auzim numai de bine :*

| Acadeeeaa a răspuns:

Da,poti ramane insarcinata! Deja cred ca estistraight face.Ia pilula de a2a zi!

| Jigsaw a răspuns:

Ce intrebari mai puneti frate...pai daca si-a dat drumuln tine cum p/la mea sa nu ramai? Sau esti nefertila?

| alexiaa a răspuns:

Unii mai raspund si tampenii, crede-ma.Deci,teoretic poti sa ramai insarcinata, practic nu prea, deoarece perioada ovulatiei(deci perioada in care poti sa ramai insarcinata)este din ziua a 11 a a ciclului pana prin a 15.Nu te panica degeaba. Daca,intr-adevar nu iti vine ciclul cand ar trebiu, fa-ti un test de sarcina, pentru linistea ta.Problema e partenerul tau,care, daca nu a avut acordul tau de a face asta si a facut-o, e cam neserios, punandu-te intr-o situatie stresanta doar pentru placerea lui.Trebuie sa vb cu el despre asta, deoarece, daca erai la ovulatie era nasol.Bafta in tot ce faci!

| goldheart a răspuns:

Buna, scumpa! Poti ramane insarcinata doar daca nu ati folosit prezervativ in timpul actului sexual, daca tu nu ai luat contraceptive inainte de a face sex sau daca nu ati folosit alte metode de contraceptie. Daca v-ai protejat, nu ai cum sa ramai gravida, deci nu te speria. Vezi daca iti intarzie ciclul. daca da, atunci fa-ti un test de sarcina pentru a verifica daca totul e in ordine. Sper ca te-am ajutat. Fundita? :*:*

| Pysu a răspuns:

Daca si-a dat drumu in tine, esti insarcinata. Bravo, mamico!

| euI a răspuns:

Daaa acum tu poti sa te ducila o farmacie si sa iti cumperi pastila de a 2 zi bafta

| anaservic a răspuns:

Felicitari! esti mamica

| Abcdefg123 a răspuns:

Da. Deja esti, probabil. Pastila de a2a zi.

| DeathIncarnate a răspuns:

Esti insarcinata

| opium a răspuns:

Bravo,felicitari! Ma, de prezervativ ati auzit? Sper sa ai bani de avort!

| yonutz96 a răspuns:

O sa avem un nepotzelrolling on the floorrolling on the floor trebuie sa folosesti durexbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa fie baietel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a dat drumul in tine? de unde? cum? acum e in tine? vreau si eu sa incerc asa o contopire.

| elll a răspuns:

Da