| serena a întrebat:

Bunahappy am o problema... mi-a venit stopul pe 23 luna trecuta. pe 30 am facut dragoste cu prietenul meu si nu ne-am protejat. nu a ejaculat in mine. cat de mari sunt sansele sa raman insarcinata? tin sa mentionez ca am un ciclu regulat, la interval de 27 de zile. trebuia sa imi vina pe 19, 20 si inca nu mi-a venit. am fost si foarte stresata saptamana trecuta, din cauza unor probleme avute acasa. ar putea fi asta o cauza pentru care imi intarzie?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul de sarcina este in jur de 8-10%.

| ana_3219 a răspuns:

La careffour un test de sarcina cu precizia de 99. 99% costa 3. 5 ron. se face in orice moment al zilei. bft!

| Creolina a răspuns:

Testul de sarcina e ce`a mai buna solutie :-p

| Cristina_3098 a răspuns:

Stai linistita cateva zile dar nu multe daca nici atunci 'nimic'fuguta la ginecolog. PUP.

| laura99 a răspuns:

Stii ce dacä nu vrei sä rämii gravidä de ce nu te feresti. nu inteleg de ce te speri poate totusi vrei sä ai nu copil?