| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Ba aia care ziceti ca fuego e gay rolling on the floor
ati verificat voi daca e sau nu?
laughing

Răspuns Câştigător
| plosnitapufoasa a răspuns:

Du-te la gara dupa lapte praf... am impresia ca esti cam de pe vremea lui bunica lui mihai viteazul. fa-ti vant

24 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce, ai verificat tu?

| PanteraNeagra1999 explică (pentru greece12):

rolling on the floor nu

| NuMaContrazice a răspuns (pentru greece12):

Lovitura sub centura laughing

| greece12 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Permisa in cazul de fata!laughing

| unknownn a răspuns:

Radeti voi dar exista o muzica de sute de ori mai proasta ca a lui Fuego, care culmea e social acceptata. Ma refer la muzica pop de rahat pe care o auzi pe radio-urile de rahat (Kiss, ProFM, Zu).

| PanteraNeagra1999 explică (pentru unknownn):

Serios? laughing muzica de la radio e de rahat
si ce ai vrea sa se bage?
Irina Loghin, Dolanescu sau fuego? rolling on the floor
stai laughing aia sunt enumerati mai sus nu vor ajunge nicio data pe posturile de radio : kiss fm sau Zu rolling on the floor

| Azµre a răspuns (pentru unknownn):

Corect.

| unknownn a răspuns (pentru PanteraNeagra1999):

Mai bine decat muzica lui Alex Velea care e un **** sinistru. Asculta melodia aia "dragostea se face in minim doi" si o piesa,orice piesa de-a lui Florin Salam. Acum nu spun ca ar trebui sa ascultati Florin Salam la modul general, dar se poate observa clar ca omul are voce. Voce de tigan gajait, de manele,dar are voce. Si are instrumentatie. Are acolo o orchestra in spate,instrumentisti. Chiar are versuri care au sens. Transmite ceva. Asa agramat cum e tiganul,transmite ceva. In schimb tiganul alalalt, Alex Velea e analfabet in doua limbi si una inventata si oricum ai apuca versurile de la "dragostea se face in minim doi", nu inseamna absolut nimic.
Si fuego sigur stie sa citeasca un portativ.
Si cu toate acestea, fanii Alex Velea, Connect-r, Antonia, Dj acelasi **** project featuring incaopizda sunt multi, fredoneaza mizeriile alea de la radio pentru prosti cu voce tare si nu simt ca ceva e gresit in gusturile lor muzicale.
Ba pe deasupra fac si misto de manelisti ca-s tigani si de fanii fuego ca-s tarani. Se simt superiori. Acum iarasi, insist. Nu spun ca manelele sau Fuego ar fi muzica buna. Spun doar ca daca ar fi masini, Manelele si Fuego ar fi dacii 1310 si Alex Velea ar fi o jumatate de trotineta ruginita. Ai auzit ultima melodie a lui Antonia? Nici ea n-a stiut sa spuna ce inseamna cuvintele alea si daca-s inventate sau chiar fac parte dintr-o limba de undeva.\
Asa ca dragi fani pop romanesc. Data viitoare cand vedeti un manelist, puneti-va in genunchi in fata lui si sorbiti-i adanc din ****, pentru ca e o specie mult superioara voua. Si tine minte: Melodia preferata a lu' mama ta e "posta se face in minim 4"

| usernam3 a răspuns (pentru unknownn):

Fara suparare, da tu esti ala care asculta grasu xxl, un alt retardat, ala ce transmite piesa? el cu guess who, echipa de rahat, inainte sa scrii ceva, gandeste!

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru unknownn):

Du-te la gara dupa lapte praf... am impresia ca esti cam de pe vremea lui bunica lui mihai viteazul. fa-ti vant

| Azµre a răspuns:

E un fel de Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lasat pe altii sa o faca. rolling on the floor si ai gresit categoria.

| NuMaContrazice a răspuns:

Cine zice ma ca Fuego e gay?!? Hmmm?
laughing

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu vad nimic amuzant in asta.
Bai macar Fuego e mai..nu stiu. Fata de alte melodii fara sens de la radio macar stim ca Fuego impodobeste bradu' cu ma-sa.

| Denis777 a răspuns:

Fuego e lesby, apara si in melodia lui Nane "cand ingerii pleaca "intr-un saclaughing

| EddiWeed a răspuns:

Chiar asa, crezi ca ne pasa daca fuego e gay sau nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Stefanyax0 a răspuns:

Eu chiar nu înțeleg, ce au săracul Fuego? oh go on

| anonimul29 a răspuns:

Ma pis pe el si ii dau si foc love struck next?

| kidz a răspuns:

Ce legatura are asta cu "dragoste si sex"?

| alex945 a răspuns (pentru kidz):

Exacthappy

| PanteraNeagra1999 explică (pentru kidz):

laughing Originea sexuala
sau cum dracu se zice rolling on the floor

| CristinaTaranu a răspuns (pentru PanteraNeagra1999):

Orientare sexuala...