| BagaUrsi a întrebat:

Deci am o problema. Is in sfarsit cu o fata cu care vorbeam din vara. Suntem impreuna de cam o luna, da ideea ii ca de fiecare data cand ne luam in brate, ne sarutam, stam unu langa altul mai apropiati sau interactionam fizic, isi ia gigel zboru. Si nu mai aterizeaza nicicum. Ii deja penibil de fiecare data sa se intample asa (si nu exagerez). Nu stiu ce sa fac trai-v-ar, am nevoie de ceva sfaturi. Fata mai observa chestia asta (vede sau simte), da ii super chill si nu zice nimic sau ma mai tachineaza. No ideea ii ca de fiecare data ii prea de tot si nu stiu ce sa fac. Un pic de ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Stai calm, este firesc sa se intample asa cand esti foarte excitat, mai ales in adolescenta.Nu trebuie sa faci nimic, asteapta sa mai cresti, sa mai treaca timpul in relatie si nu te vei mai excita asa din nimic.

Asta dovedeste ca esti sanatos si totul functioneaza asa cum e menit sa functioneze, chill.laughing Daca fata te intelege cu atat mai bine, trateaza si tu chestia cu umor asa cum face ea.Bafta si folositi protectie daca aveti de gand sa treceti la distractie.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Fratioare ..problema ar fi daca "Gigel" nu si-ar lua zboru'.

| BagaUrsi explică (pentru wildthing):

I bun atuncia, mersi frumos!

| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal la varsta ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Este total normal si sanatos sa ai erectie la atingere sau excitare corporala.

| Miruna333 a răspuns:

Nu e nicio problema. Dupa cum s-a mai si zis, problema era daca nu s-ar fi trezit Gigel. Esti perfect sasnatos, bucura-te de asta

| Sofrox a răspuns:

Hei! Precum ti au spus si ceilalti, este perfect normal. Inseamna ca esti atrasa de ea si corpul tau este pregatit pentru a avea sex. Asa va fi si la 40 de ani cand te vei saruta cu cineva, deci nu vei scapa de asta! laughing
Pe la 15 ani cand veti incepe sa va atingeti, nu va mai trebui sa astepti sa mergi acasa pana te poti masturba. Sa aveti o relatie geniala! big grin

| BagaUrsi explică (pentru Sofrox):

Sa traiesti, mersi frumos

| Motanelurau a răspuns:

E normal, tine l pe gigel cat mai des ridicat, asta ins ca esti sanatos daca ti se ridica mereu si cu greu se lasa, si fata stie ca e normal daca nu ti a reprosat nimic