| Florin_Serboiu_1998 a întrebat:

Ba fratilor/surorilor daca o fata nu ma place ce sa fac? sa beau pana imi rup capu? sa ma omor? sau sa ma sinucid?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"ba frate", renunță și găsește o altă creștină.
Hai, să ai noroc!
Pa, pa.

| Awesom a răspuns:

Nu fi prost ma de ce sa te omori pentru o pereche de craci? Ma fetele sunt mai multe decat baietii gasesti una care sa te iubeasca si pe tine trebuie doar sa cauti.

| VladimirPutin a răspuns:

Sinucide-te

| WillWright a răspuns:

Traiesti mai departe, atata tot! Viata continua! Va fi greu prima perioada, dar dupa va fi bine! tongue

| neutrino a răspuns:

Sa te duci sa o pupi pentru ca merita.

| anonima1995 a răspuns:

Crezi ca poti face pe cineva sa te iubeasca fortat? Ei bine, nu poti. Ce e al tau e pus de-o parte. Trebuie doar sa ai rabdare.

| GlossyBabe a răspuns:

Nici una, crede-ma ca fete sunt cu tona! Cea mai buna solutie? IGNORO! sa vezi ca o sa isi schimbe parerea!

| TinaDeea a răspuns:

Draga Florin, incearca sa treci peste, din ce ai spus tu chiar tii la ea, dar poate nu e potrivita pentru tine, nu poti obliga pe nimeni sa fie cu tine, cel mai bine cauti alta fata care sa te aprecieze pentru ceea ce esti si sa te iubesca nu pentru ca incerci tu sa o faci sa te placa, sa te placa asa cum esti. Oricine are pe cineva undeva, Keep Calm, o sa fie bine si pentru tine. Succes kiss

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Nu ai cum sa te omori.Sa te sinucizi da.
Cel mai bine ar fi sa o uitisad.
Nu poti obliga pe cineva sa te placa.

| Florin_Serboiu_1998 explică:

Era sa ma droghez laughing)

| DeCeArConta a răspuns:

Bai...esti abia la inceput! la cat de multe fete vor urma pe asta nici nu o sa o mai tii minte...ce sens are sa faci ce ai zis tu :-\? si daca nu te place nu era ea buna pentru tine oh go on nu mai pune botu' si enjoy life :*

| EdiShukaru a răspuns:

Iti spun eu, am fost in aceeasi situatie, incearca sa iesi cu prietenii, la PC, la TV si uito!

| reflex1 a răspuns:

In gluma ti-as zice sa le iei la rand incepi cu bautu, rupi capu p... si in final te sinucizi Dar lasand gluma la o parte esti asa de prost ai de abia 14 ani o sa ai parte de multe fete in viata ta copil tembel ce esti