| N0H4CK a întrebat:

Mai fraților! Sau surorilor! Daca o fata se joacă cu parul meu, ce înseamnă? Și cât înseamnă?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de ea, ca te place sau pur si simplu e "jucausa" din fire.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, o face... asa cum facea si papusilor laughing

| gabicoo a răspuns:

1- Vrea să-ți spună că e timpul să te tunzi.
2- 50€ partida
laughing

| Catrice a răspuns (pentru gabicoo):

50?!? Eu știam ca 100 rolling on the floor

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Depinde de dotările din bord.

| cristimihailov a răspuns:

Care par?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

înseamnă ca ii place parul tau atata tot acum ca pkate fi mai mult sau mai puțin e altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

înseamnă ca ii place parul tau atata tot.

| christine99 a răspuns:

Că se joacă pur și simplu, poate e plictisită și n-are ce face, vrea atenție. Încearcă să o bagi și tu mai mult în seamă.

| NH4OH a răspuns:

Îi face plăcere să stea în preajma ta alături de gesturi draguțe și mărunte ca ăsta. Depinde și în ce context, dar toate șansele sunt să îi fie drag de tine. Vezi ce gesturi mai face.

| Foreveryoung1548 a răspuns:

Înseamnă că te place si vrea sa fie împreună cu tine.

| Codatu007 a răspuns:

Poate sa insemne si sa nu insemne ca te place. Lucrul asta e prea marunt pentru ati da seama daca te place. De obicei cand te place sa joaca cu parul ei, nu cu al tau! laughing